Žádost online

Konsolidace půjček

Kolik půjček máte vlastně na krku? Už ani nevíte? To je chyba. Abyste se díky tomu nedostali do potíží, můžete všechny svoje půjčky konsolidovat. Co to znamená? Konsolidace půjček je prakticky jejich sloučením do jediného úvěru s mnohem výhodnějšími podmínkami a flexibilní dobou splácení a výší splátek. Díky tomu je možné snížit měsíční splátky anebo získat možnost splatit velké množství úvěrů, u kterých jste si mysleli, že je nikdy nesplatíte.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Konsolidace půjček

Které půjčky lze konsolidovat?

Konsolidace je možná téměř u všech typů půjček. Nezáleží na tom, zda máte hypotéku anebo třeba kreditní kartu či kontokorent. Konsolidovat můžete téměř všechny svoje bankovní i nebankovní půjčky u jedné nebo několika institucí, jejichž splátky vám přerůstají přes hlavu. Díky konsolidaci půjček si ve svých finančních záležitostech konečně uděláte pořádek. A to půjde mnohem snáze s novou výší úroku a splátkami přizpůsobenými na míru vaší aktuální finanční situaci. Ty pak budete splácet pouze jediné instituci, která se již o vše potřebné postará.

Konsolidaci lze sjednat online

Stejně jako podání žádosti o nebankovní půjčku, i sjednání konsolidace můžete kompletně vyřídit online z vašeho počítačového křesla. Stačí si připravit všechny dokumenty k vašim půjčkám, vyplnit online formulář, a jakmile budete vyzváni, zaslat všechny podklady e-mailem. Kvůli konsolidaci půjček můžete samozřejmě také navštívit kamennou pobočku vašeho nového poskytovatele úvěru. Není to ale bezpodmínečně nutné. Konsolidací si snížíte nejen úročení úvěru, ale také výši splátek a získáte jednodušší a přehlednější způsob placení. Platit budete pouze jedinému věřiteli. Vše bude transparentní a jasné, žádné kličky a různé podmínky u několika úvěrů.

Konsolidace nebo refinancování?

Tyto dva pojmy k sobě mají svým významem vlastně velmi blízko. V obou případech jde o převod půjčky k poskytovateli, který nabízí výhodnější podmínky. V případě konsolidace jde zároveň o sloučení několika půjček do jedné. Refinancování pak znamená převod jediné půjčky. V obou případech jsou výsledkem nižší splátky, případně i nižší úročení a vyšší přehled v závazcích. Často lze v rámci konsolidace nebo refinancování přistoupit také ke změně frekvence splácení či rozložení splátek do delšího období. Tím získáte čas si vyřešit akutní nepříznivou finanční situaci a pak se v klidu věnovat uhrazení vašich závazků.

Aktivita se vyplácí

Vyhazujete obálky s upomínkami do koše? To děláte velkou chybu. Bankovní i nebankovní instituce raději vyjdou vstříc klientům, kteří se snaží svoji byť nepříznivou finanční situaci aktivně řešit. Projevíte-li snahu, může být vaše odměna opravdu sladká. Konečně budete mít nad svými závazky přehled a možná se vám díky tomu bude i klidněji spát. Naopak neaktivita může v tomto případě vést do dluhové pasti, z níž je únik obvykle jen velmi obtížný.

Kdy se vyplatí refinancovat?

Jestliže narazíte u některé bankovní či nebankovní instituce na podmínky, které jsou výhodnější než ty, které máte sjednány u vaší půjčky, neváhejte. Nižší úrok u půjčky vám může ročně ušetřit poměrně velké peníze. Zjistěte si ale dopředu, zda není odchod od stávajícího poskytovatele spojen s některým druhem poplatku či pokuty. Tím by se refinancování mohlo prodražit. Tato situace je obvyklá zejména u hypoték. I v jejich případě, ale máte k dispozici období, kdy můžete převod uskutečnit bezplatně.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

    5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
  • Před lety jsem si půjčila větší sumu peněz na rozjezd podnikání. Teď jsem ty peníze chtěla doplatit. Děkuji za rychlou pomoc

    50 000 Kč | Pavlína - Trutnov, 43 let
  • Dostal jsem nečekaně výpověď z bytu, kde jsem byl v pronájmu. Musel jsem si najít nové bydlení, ale neměl jsem na zaplacení kauce a nákup vybavení. S půjčkou přes www.DSCredit.cz jsem tuhle situaci zvládl

    100 000 Kč | ROMAN V. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.