Žádost online

Konsolidace půjček

Nevíte už ani kolik půjček máte na krku? Kdy a komu se vyplatí refinancovat?

 

Sjednali jste si v minulosti větší množství půjček a nyní již přestáváte mít přehled o tom, kam vlastně jdou vaše splátky? Je na čase si ve svých financích udělat pořádek a v ideálním případě sloučit všechny půjčky do jedné. Víte, že při této příležitosti můžete také získat výhodnější podmínky a snížit své měsíční splátky až na polovinu?

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Konsolidace půjček

Konsolidovat lze vše od hypotéky po kontokorent a kreditní karty

Konsolidace znamená jednoduše řečeno sloučení několika půjček do jedné. Vyplatí se zejména v případech, kdy máte více než jednu půjčku u jedné nebo několika institucí a celkové měsíční splátky jsou nad vaše možnosti. Konsolidovat do jedné můžete prakticky všechny typy bankovních i nebankovních půjček. Sloučit do jedné půjčky lze hypotéku s kreditními kartami, nebankovními spotřebitelskými úvěry i kontokorenty.  Ve všech případech bude výsledkem nový úvěr s novou výší úroku a splátkami přizpůsobenými na míru vaší aktuální finanční situaci. Ten pak budete splácet pouze jedné instituci, která se již o vše potřebné postará.

 

Sloučení půjček si můžete sjednat i online

Mnoho bankovních i nebankovních institucí nabízí sjednání konsolidace online. Máte-li u sebe všechny dokumenty k půjčkám, které splácíte, není nic jednoduššího než vyplnit internetový dotazník a po vyzvání zaslat vše e-mailem vybrané instituci. Vyžadujete-li osobní přístup, můžete kvůli konsolidaci navštívit pobočku vašeho nového poskytovatele úvěru. Díky konsolidaci půjček si kromě snížení měsíčních splátek a eventuálního snížení úročení, budete užívat také jednodušší a přehlednější splácení a pro někoho velmi důležitou možnost půjčit si další finanční prostředky. Bankovní i nebankovní instituce totiž mnohem raději vyjdou vstříc těm žadatelům o půjčku, u kterých vidí zájem a aktivní snahu své závazky splácet.

 

 

Konsolidaci úvěrů lze využít také k jejich refinancování a získání výhodnějších podmínek u jiné instituce

Zjistili jste, že vám některá banka či nebankovní instituce dokáže nabídnout podmínky, o kterých stávající poskytovatel úvěru nechce ani slyšet? Neváhejte a přejděte s půjčkou jinam. V rámci konsolidace, tedy sloučení půjček, je můžete také refinancovat, tedy dohodnout si výhodnější podmínky, například nižší úrokovou sazbu nebo měsíční splátky. Právě v těchto případech se vyplatí být aktivní a sledovat dění na finančním trhu. Neaktivitou můžete zbytečně přicházet o peníze nebo se dostat do dluhové pasti a do rukou exekutorů kvůli tomu, že nebudete mít na původní vysoké měsíční splátky.

 

 

Kdy se vyplatí půjčku převést?

V případě spotřebitelského úvěru je ideální zrealizovat jeho refinancování v době, kdy naleznete výhodnější nabídku, na kterou není váš stávající poskytovatel schopen reflektovat. Někdy je přechod k jiné instituci spojen s určitým typem poplatků či pokut. Na to narazíte zejména v případě úvěrů na vyšší částky a hypoték. Přesto i v těchto případech existuje období, kdy lze půjčku refinancovat bez sankcí. Uvažujete-li tedy o změně poskytovatele svých větších půjček, zjistěte si včas, kdy bude možno je bez pokuty převést jinam.

Hezký článek o konsolidaci půjček najdete i na Wikipedii

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Přišlo mi vysoké vyúčtování za vodu, ale můj důchod na to nestačil. Půjčka bez doložení příjmu www.DSCredit.cz mi nabídla rychlou pomoc. Nevěřil jsem, že někdo bude ochotný půjčit důchodci

    1 000 Kč | LUBOŠ, JINDŘICHŮV HRADEC, 70 let
  • Potřebovala jsem půjčit peníze na novou televizi, www.DSCredit.cz mi vytřela zrak. Tahle půjčka bez Solusu žádost schválila rychle a oceňuji, že nenahlíží do registru, kde mám malý vroubek

    10 000 Kč | JIŘINA H. Šumperk, 32 let
  • Vše OK.

    80 000 Kč | Jaromír, Praha, let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.