Žádost online

Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned na účet? Je to vůbec možné? Ano. Stačí vyplnit online formulář a ihned po schválení půjčky putují peníze na účet. Vše je snadné a velmi rychlé.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Půjčka ihned na účet

„Získat naši půjčku je velmi snadné. Stačí jednoduše vyplnit online žádost a peníze z půjčky dostanete ihned po schválení na účet. Pro její získání není třeba nic dokládat a peníze budete mít k dispozici prakticky okamžitě.“

 

Co to pro vás znamená? Především konec starostí, kde vzít na jídlo, a trapné půjčování peněz od kamarádů a známých.  Banky totiž v takových případech často odmítají půjčku poskytnout, a i když vám ji nabídnou, tak rozhodně ne za tak výhodných podmínek jako my. Žádná banka vám taky neposkytne tak malé množství peněz, které byste potřebovali, takže by pro vás taková půjčka stejně byla velmi nevýhodná.

 

Pokud si u nás půjčujete poprvé, nemusíte zaplatit vůbec nic navíc. Jedná se o službu schválení půjčky, kterou vám poskytneme zcela zdarma a bez zbytečných administrativních komplikací. O půjčku si jednoduše zažádáte online a za několik okamžiků už budete mít půjčku ihned na účtu – a to vše bez rizika a poplatků. Neuvěřitelné, že ano?

 „Slyšeli jste už, že vám nabízíme schválení půjčky zdarma? Určitě vás překvapí, že je zcela bez skrytých poplatků.“

O půjčky ihned na účtě sice nejčastěji žádají lidé, kteří přišli o finanční rezervu, ale nejedná se o jedinou skupinu klientů a rozhodně to není podmínka pro získání této půjčky. Jedná se o půjčku, která je stejně tak vhodná pro důchodce nebo ženy na mateřské dovolené. Jedinou podmínkou je schopnost splácet. Navíc je to pro tuto skupinu klientů ta nejdostupnější forma nejlevnější půjčky, kdy mohou mít peníze na účtě doslova během pár minut.

 

Pamatujte si, že byste při žádání o nebankovní půjčku měli myslet především na vaši vlastní bezpečnost. S námi se ničeho bát nemusíte, poskytujeme vám totiž jistotu férového jednání. Velmi si zakládáme na tom, abyste vy, naši klienti, s našimi službami byli spokojení. Jiné společnosti však můžou přinášet skryté poplatky a další rizika. Dávejte si proto vždy pozor, co podepisujete. Naše rada na závěr tak určitě zní vyhledat skutečně solidního a bezpečného poskytovatele půjček před výplatou.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Potřebovala jsem půjčit peníze na novou televizi, www.DSCredit.cz mi vytřela zrak. Tahle půjčka bez Solusu žádost schválila rychle a oceňuji, že nenahlíží do registru, kde mám malý vroubek

    10 000 Kč | JIŘINA H. Šumperk, 32 let
  • Chyběly mi peníze na rekonstrukci kuchyně. Jsem ráda, že je tu půjčka na op, která mi poslala peníze okamžitě po schválení žádosti

    10 000 Kč | Karolína - Č. Třebová, 50 let
  • Před lety jsem si půjčila větší sumu peněz na rozjezd podnikání. Teď jsem ty peníze chtěla doplatit. Pomohla mi půjčka bez Solusu www.DSCredit.cz. Děkuji za rychlou pomoc

    50 000 Kč | Pavlína - Trutnov, 43 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.