Žádost online

Půjčka ihned na účet

Půjčka ihned na účet? Je to vůbec možné? Ano. Stačí vyplnit online formulář a ihned po schválení půjčky putují peníze na účet. Vše je snadné a velmi rychlé.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka ihned na účet

„Získat půjčku je velmi snadné. Stačí jednoduše vyplnit online žádost a peníze z půjčky můžete mít ihned po schválení na účet. Pro její získání není třeba nic papírově dokládat a peníze budete mít k dispozici prakticky okamžitě.“

Co to pro vás znamená? Především konec starostí, kde vzít na cokoli a trapné půjčování peněz od kamarádů a známých. Banky totiž v takových případech často odmítají půjčku poskytnout, a i když vám ji nabídnou, tak rozhodně ne za tak výhodných podmínek jako my. Žádná banka vám taky neposkytne tak malé množství peněz, které byste potřebovali, takže by pro vás taková půjčka stejně byla velmi nevýhodná.

O půjčku si jednoduše zažádáte online a za několik okamžiků už budete mít půjčku ihned na účtu – a to vše bez rizika a poplatků. Neuvěřitelné, že ano?

O půjčky ihned na účtě sice nejčastěji žádají lidé, kteří přišli o finanční rezervu, ale nejedná se o jedinou skupinu klientů a rozhodně to není podmínka pro získání této půjčky. Jedná se o půjčku, která je stejně tak vhodná pro důchodce nebo ženy na mateřské dovolené. Jedinou podmínkou je schopnost splácet. Navíc je to pro tuto skupinu klientů ta nejdostupnější forma nejlevnější půjčky, kdy mohou mít peníze na účtě doslova během pár minut.

Pamatujte si, že byste při žádání o nebankovní půjčku měli myslet především na vaši vlastní bezpečnost. Dávejte si proto vždy pozor, co podepisujete. Naše rada na závěr tak určitě zní vyhledat skutečně solidního a bezpečného poskytovatele půjček před výplatou.

FAQ

Co je půjčka ihned na účet?

Jedná se o půjčku, která do několika minut od schválení připutuje na váš bankovní účet. Jde o rychlou půjčku, která žadatele už od počátku nezatěžuje zbytečným papírováním a byrokracií, její vyřízení trvá zpravidla několik minut a od jejího schválení poskytovatelem obvykle uběhne cca. 15 minut, než peníze dorazí k vám. V některých případech je to i jen 5 minut či méně.

Jak rychle dostanu peníze na svůj bankovní účet?

Rychlost odeslání závisí na třech základních faktorech. Zaprvé na tom, jakého poskytovatele půjček jste si zvolili a jaký čas odeslání už předem avizuje. Zadruhé na tom, jaký je den – někdy může posílání peněz zabrzdit vaše banka, zvlášť pokud je víkend či státní svátek. Zatřetí – záleží na tom, jak (bez)problémový žadatel jste – pokud jde o opakovanou půjčku nebo půjčku bez doložení příjmu, bývá to půjčka ihned na účet. Neboli, do jedné hodiny jsou peníze od většiny poskytovatelů většinou vás.

Je půjčka ihned na účet i pro dlužníky?

U některých poskytovatelů ano. Pokud je u půjčky poznámka, že je to půjčka bez registru, mají šanci uspět se svou žádostí i lidé s negativními záznamy v registrech dlužníků. Hodně záleží i na částce, o níž žádáte – bývalým dlužníkům bude pravděpodobněji odsouhlasena nižší částka, než když požádají o tu nejvyšší možnou.

Musím k žádosti o půjčku dokládat svůj příjem?

Ano. Stejně jako u většiny ostatních půjček, i půjčka ihned na účet je schvalována na základě vašeho příjmu. Doložit ho zpravidla můžete několika způsoby – kopií výpisu z bankovního účtu, výplatní páskou nebo potvrzením od zaměstnavatele. Čím vyšší příjem máte, tím vyšší obvykle může být vaše půjčka.

Jak vysoká je půjčka?

Výše půjčky se liší podle nabídky poskytovatele. Zpravidla jde o několik desítek tisíc korun. Stejně tak můžete ovšem požádat o půjčení třeba i jen 1 000 korun. Vyšší půjčky ovšem bývají schvalovány pouze na základě doloženého dostatečně vysokého příjmu.

Jak požádat o půjčku ihned na účet?

Požádat o půjčku můžete prostřednictvím webových stránek poskytovatele, což bývá nejjednodušší a nejrychlejší. Pokud nemáte přístup k internetu nebo s ním neumíte zacházet, tak někteří poskytovatelé půjček nabízejí vyřízení žádosti telefonicky. A pokud existuje pobočka vybraného poskytovatele, můžete na ni zajít a osobně o půjčku zažádat.

Tematické články

Jaká je nejrychlejší půjčka? Kdy obdržíte finanční prostředky?

Život může být tvrdý a realita je často jiná než jakou bychom si přáli. Hlavní, co se musíme v životě naučit je, že „trpělivost přináší růže“.

Co když, ale na čekání není čas a je potřeba sehnat finanční prostředky hned?

Proto je pro ty, kdo potřebují peníze rychle, půjčka ihned na účet atraktivním řešením.

Celý článek

Okamžitá půjčka na účet: Váš finanční záchranář?

V boji s časem a financemi přichází někdy na pomoc nečekaný hrdina: půjčka na účet, a to ihned. Ale je to skutečně tak rychlé a bezproblémové, jak to zní?

Celý článek

Půjčka ihned na účet aneb Kdy dostanete své peníze?

Odmalička se učíme trpělivosti, musíme umět počkat, nesmíme nic uspěchat. Ale realita bývá jiná a život o dost tvrdší. Někdy na čekání nezbývá čas. A zejména v otázce peněz někdy už před pěti minutami bylo pozdě. Takže pro toho, kdo potřebuje peníze okamžitě, je zajímavým řešením půjčka ihned na účet.

Celý článek
Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Nepodařilo se mi vyjít s penězi. Děkuji vám a vaší službě, asi bych do další výplaty jedl jenom chleba

    5 000 Kč | Michal, PRAHA, 29 let
  • Chyběly mi peníze na rekonstrukci kuchyně. Jsem ráda, že je tu tato možnost, která mi vyřídila peníze okamžitě po schválení žádosti

    10 000 Kč | Karolína - Č. Třebová, 50 let
  • Děkuji za rychlé vyřízení a ochotu

    5 000 Kč | Marcela P. - Trutnov, 22 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.