Žádost online

Půjčky na OP – peníze ihned bez starostí

Říkáte si, jak snadno dnes najít výhodnou půjčku? Přestože na úvěry je dnes velmi výhodná doba, zdaleka ne všechny půjčky jsou tak výhodné, jak se na první pohled může zdát. Navíc zdlouhavý proces posuzování vaší bonity a následného schvalování, může trvat i několik dnů. Představte si však, že vyplníte online formulář z pohodlí domova a půjčku vám schválíme maximálně do 15 minut, navíc peníze můžete mít ihned na účtu. Tak jednoduchá je naše půjčka na občanský průkaz.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčky na OP – peníze ihned bez starostí

Půjčka na OP je velmi rychlá a pohodlná. Peníze získáte ještě stejný den, kdy si podáte žádost, navíc se dozvíte bez zbytečných průtahů, zda na půjčku máte nárok. Stačí vyplnit pouze online formulář a během pár minut můžete mít peníze na svém účtu – navíc bez skrytých poplatků. Tak jedinečná je naše nebankovní půjčka.“

Věříme, že samotné žádosti o půjčku mohou být pro velkou část klientů značně stresující, zvláště v případě, kdy potřebují peníze opravdu rychle. My to samozřejmě respektujeme, proto se snažíme jednat flexibilně a zároveň se zbytečně neptáme, na co peníze potřebujete. Naše půjčka je diskrétní a neváže se na žádný účel, s penězi tak můžete nakládat libovolně. Půjčit si můžete až 100 000 Kč na 84 měsíců.

S námi máte opravdu jistotu férového jednání bez skrytých poplatků. Se svými klienty si zakládáme na vzájemné důvěře, protože víme, jak moc je ve světě financí důvěra důležitá. Bereme vás jako rovnocenného partnera, nikoli dlužníka. Navíc, i když se dostanete do finančních problémů a nebudete moci půjčku splácet, můžete si splátky jednoduše odložit až na 4 měsíce. Nebo naopak máte možnost splátku kdykoli předčasně splatit, a to bez jakýchkoli dalších poplatků. Taková nabídka je opravdu férová, že ano?

Půjčka na OP tak představuje skutečně jedinečný a ideální způsob, jak získat lehce a rychle peníze na cokoli, je jen vaše věc, k čemu půjčenou částku využijete. Nepotřebujeme zbytečně vědět více, než musíme. Bohatě nám tak postačí předložení občanského průkazu, dále nemusíte dokládat vůbec nic, ani váš příjem, výpis z rejstříku dlužníků, nic takového. Nejsme banka, která potřebuje dalších několik dokumentů, aby se vaší žádostí vůbec zabývala. My jsme schopni vše vyřešit během několika minut.

Půjčka na OP může být ideální v případě, že potřebujete peníze před výplatou, ale stejně tak ji můžete využít například na zařízení pokoje, rekonstrukci, nebo třeba nové auto. Dominantní jsou v tomto úvěrovém sektoru zejména nebankovní společnosti, což však může být výhodou, protože dnes v rámci konkurenčního boje většinou nabízejí výhodnější podmínky než klasické banky. Velkou předností je, že peníze můžete mít ihned na účtu nebo v hotovosti, a to ještě tentýž den, když si o půjčku požádáte.

Bývá pravidlem, že půjčka na OP je spíše krátkodobá půjčka, klienti tak nečerpají zvláště vysoké částky, ale samozřejmě se mohou objevit i výjimky, vždy záleží na konkrétní situaci a důvodu půjčky, který však ví jen samotný klient. Druh půjčky je to velmi oblíbený, a to zejména pro své výhodné vlastnosti, jak už bylo zmíněno, poskytovatelé zpravidla neověřují nic kromě dokladů totožnosti. Sice se tak vystavují do rizika, ale na druhou stranu ctí diskrétnost klientů.

Půjčka na občanský průkaz se obejde bez ručitele, což opět zvyšuje dostupnost i mezi finančně méně zajištěnými občany. Často je také využívána opakovaně, nejčastěji v případě půjčky před výplatou. Její určení je skutečně různorodé a dokáže perfektně pokrýt většinu potřeb klientů, kteří o půjčku na OP žádají.

Tematické články

Půjčka na OP

dnes se podíváme na téma Půjčka na občanku. Jak funguje, zda-li to opravdu jde, případně jaká úskalí nás mohou při žádosti potkat.

Celý článek
Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Byla jsem nucena podstoupit léčbu, kterou nehradila pojišťovna. Ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení a milý přístup

    100 000 Kč | Květa - Praha, 55 let
  • Nevyšel mi důchod a já neměla pomalu z čeho žít. Moc děkuji www.DSCredit.cz za rychlé vyřízení mé žádosti. Půjčka na ruku mi v těžkých chvílích moc pomohla a já mohu jejich jednání jen doporučit!

    1 000 Kč | LADISLAVA - Žamberk, 69 let
  • Dostal jsem nečekaně výpověď z bytu, kde jsem byl v pronájmu. Musel jsem si najít nové bydlení, ale neměl jsem na zaplacení kauce a nákup vybavení. S půjčkou přes www.DSCredit.cz jsem tuhle situaci zvládl

    100 000 Kč | ROMAN V. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.