Žádost online

Půjčky na OP – peníze ihned bez starostí

Říkáte si, jak snadno dnes najít výhodnou půjčku? Přestože na úvěry je dnes velmi výhodná doba, zdaleka ne všechny půjčky jsou tak výhodné, jak se na první pohled může zdát. Navíc zdlouhavý proces posuzování vaší bonity a následného schvalování, může trvat i několik dnů. Představte si však, že vyplníte online formulář z pohodlí domova a půjčku vám schválíme maximálně do 15 minut, navíc peníze můžete mít ihned na účtu. Tak jednoduchá je naše půjčka na občanský průkaz.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Půjčky na OP – peníze ihned bez starostí

Půjčka na OP je velmi rychlá a pohodlná. Peníze získáte ještě stejný den, kdy si podáte žádost, navíc se dozvíte bez zbytečných průtahů, zda na půjčku máte nárok. Stačí vyplnit pouze online formulář a během pár minut můžete mít peníze na svém účtu – navíc bez skrytých poplatků. Tak jedinečná je naše nebankovní půjčka.“

 

Věříme, že samotné žádosti o půjčku mohou být pro velkou část klientů značně stresující, zvláště v případě, kdy potřebují peníze opravdu rychle. My to samozřejmě respektujeme, proto se snažíme jednat flexibilně a zároveň se zbytečně neptáme, na co peníze potřebujete. Naše půjčka je diskrétní a neváže se na žádný účel, s penězi tak můžete nakládat libovolně. Půjčit si můžete až 100 000 Kč na 84 měsíců.

 

S námi máte opravdu jistotu férového jednání bez skrytých poplatků. Se svými klienty si zakládáme na vzájemné důvěře, protože víme, jak moc je ve světě financí důvěra důležitá. Bereme vás jako rovnocenného partnera, nikoli dlužníka. Navíc, i když se dostanete do finančních problémů a nebudete moci půjčku splácet, můžete si splátky jednoduše odložit až na 4 měsíce. Nebo naopak máte možnost splátku kdykoli předčasně splatit, a to bez jakýchkoli dalších poplatků. Taková nabídka je opravdu férová, že ano?

 

Půjčka na OP tak představuje skutečně jedinečný a ideální způsob, jak získat lehce a rychle peníze na cokoli, je jen vaše věc, k čemu půjčenou částku využijete. Nepotřebujeme zbytečně vědět více, než musíme. Bohatě nám tak postačí předložení občanského průkazu, dále nemusíte dokládat vůbec nic, ani váš příjem, výpis z rejstříku dlužníků, nic takového. Nejsme banka, která potřebuje dalších několik dokumentů, aby se vaší žádostí vůbec zabývala. My jsme schopni vše vyřešit během několika minut.

 

Půjčka na OP může být ideální v případě, že potřebujete peníze před výplatou, ale stejně tak ji můžete využít například na zařízení pokoje, rekonstrukci, nebo třeba nové auto. Dominantní jsou v tomto úvěrovém sektoru zejména nebankovní společnosti, což však může být výhodou, protože dnes v rámci konkurenčního boje většinou nabízejí výhodnější podmínky než klasické banky. Velkou předností je, že peníze můžete mít ihned na účtu nebo v hotovosti, a to ještě tentýž den, když si o půjčku požádáte.

 

Bývá pravidlem, že půjčka na OP je spíše krátkodobá půjčka, klienti tak nečerpají zvláště vysoké částky, ale samozřejmě se mohou objevit i výjimky, vždy záleží na konkrétní situaci a důvodu půjčky, který však ví jen samotný klient. Druh půjčky je to velmi oblíbený, a to zejména pro své výhodné vlastnosti, jak už bylo zmíněno, poskytovatelé zpravidla neověřují nic kromě dokladů totožnosti. Sice se tak vystavují do rizika, ale na druhou stranu ctí diskrétnost klientů.

 

Půjčka na občanský průkaz se obejde bez ručitele, což opět zvyšuje dostupnost i mezi finančně méně zajištěnými občany. Často je také využívána opakovaně, nejčastěji v případě půjčky před výplatou. Její určení je skutečně různorodé a dokáže perfektně pokrýt většinu potřeb klientů, kteří o půjčku na OP žádají.  

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Chtěla jsem nové domovní dveře, ale peněz nebylo nazbyt. Půjčka bez doložení příjmu www.DSCredit.cz poskytla peníze na účet obratem a já si mohla přání splnit. Díky!

    50 000 Kč | Alena, Liberec, 52 let
  • Před lety jsem si půjčila větší sumu peněz na rozjezd podnikání. Teď jsem ty peníze chtěla doplatit. Pomohla mi půjčka bez Solusu www.DSCredit.cz. Děkuji za rychlou pomoc

    50 000 Kč | Pavlína - Trutnov, 43 let
  • Půjčka bez příjmu www.DSCredit.cz mi pomohla, když jsem kupovala výbavičku pro miminko. Děkuji za rychlé vyřízení a ochotu

    5 000 Kč | Marcela P. - Trutnov, 22 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.