Žádost online

Půjčka na auto

Potřebujete nutně nové auto? To staré již dosluhuje a vy nemáte, jak jinak se dostat do práce či na nákup? Do leasingu se vám nechce? Pak je vhodným finančním produktem pro tuto situaci půjčka na auto, díky které si můžete dopřát jak nový vůz, tak starší ojetinu. Záleží jen na tom, kolik chcete do koupě auta investovat.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka na auto

Leasing nebo půjčka?

V případě, že si chcete pořídit nové auto a nemáte na něj připravenu finanční hotovost, máte prakticky jen dvě možnosti. Buď můžete využít leasing anebo si vzít půjčku na auto. Rozhodnutí je jen na vás. V případě leasingu se navíc můžete setkat hned se dvěma jeho druhy. Tzv. operativní leasing je prakticky pouhým pronájmem automobilu na určité období. Jeho výhodou je zejména to, že se nemusíte o nic starat. Poskytovatel operativního leasingu za vás vyřeší nejen povinné ručení, ale také například opravy či pravidelný servis vozu. Právě to je důvod, proč operativní leasing často využívají firmy pro zajištění mobility svých zaměstnanců. Chcete-li si automobil koupit, můžete využít finanční leasing. I v jeho případě užíváte automobil, který není váš, ale časem po zaplacení všech leasingových splátek, je šance, že váš bude. Toto období může trvat u různých poskytovatelů různě dlouho.

Výhody půjčky na auto

Rozhodnete-li si na nové auto půjčit v bance anebo u nebankovního poskytovatele, musíte počítat s tím, že projdete klasickým kolečkem, které je nutné pro získání jakékoliv jiné půjčky. To znamená vyplnit online formulář anebo zajít podat žádost osobně. I v případě nebankovní půjčky na auto platí, že byste neměli mít záznam v registru dlužníků a měli byste být schopni doložit svoje příjmy. Jestliže nebudete žádat o půjčku na auto banku, je pravděpodobné, že pro doložení bonity vám bude stačit výpis z bankovního účtu a nebude nutné žádat o dokladování výše vašich příjmů zaměstnavatele. Půjčka na auto může být účelová nebo neúčelová. Výhodou druhé varianty je, že peníze můžete využít na cokoliv. Jestliže si tedy rozmyslíte, že k autu potřebujete dokoupit například náhradní sadu pneumatik, nemusíte to nikomu vysvětlovat, ale rovnou je z půjčených peněz koupíte.

Jak získat výhodnou úrokovou sazbu?

Obecně platí, že chcete-li mít u půjčky výhodný úrok, je výhodnější si zařídit půjčku účelovou, tedy vázanou na pořízení konkrétní věci. To ale může poměrně zásadně omezit vaši svobodu. Jestliže nechcete půjčku na nic vázat, ale zároveň chcete mít ty nejvýhodnější možné podmínky, můžete na to jít chytře. Ještě předtím, než si požádáte o větší půjčku, zřiďte si několik půjček na nižší částky, které bez problémů splatíte. Tak si vybudujete kladnou úvěrovou historii, na základě které budete mít větší šanci získat lepší podmínky u půjčky na vyšší částku.

Věrnost se vyplácí

Vybudování pozitivní úvěrové historie stojí čas a námahu. Když už ji chcete investovat, vyplatí se budovat svoji dobrou pověst u jednoho poskytovatele. Několikátá řádně splacená půjčka u jediné společnosti je totiž právě tím, co z vás dělá spolehlivého klienta bankovních i nebankovních institucí. A rozhodně je jednodušší vybudovat si dobrou pověst u jednoho ústavu, než rozprostírat své snahy na více institucí, u kterých nebudete mít souvislou historii. Proto tolik záleží na první půjčce, resp. na tom, od koho si ji berete. Když jednou vyberete dobře, při potřebě dalších peněz už nebudete muset ztrácet čas porovnáváním několika nabídek, ale půjdete najisto.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

    5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
  • Potřebovali jsme s manželem peníze na rekonstrukci podkroví. Manžel má záznam z minulosti, ale nakonec to šlo prakticky hned. Děkujeme

    50 000 Kč | KAMILA Z. BYSTŘICE, 46 let
  • Potřeboval jsem si půjčit na nový telefon. Jelikož se mi půjčku podařilo splatit brzy, nezaplatil jsem moc peněz nad rámec

    5 000 Kč | MIROSLAV T., Polička, 23 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.