Žádost online

Půjčka na auto

Jakou vybrat a ušetřit? 

Půjčka na auto je oblíbeným finančním produktem a jakousi alternativou k běžně využívaným leasingům. Vyplňte nezávaznou žádost níže a podívejte se, kdy se půjčka více vyplatí. Na vás zůstane už jen výběr toho správného auta. 

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Půjčka na auto

Půjčka nebo leasing?

První dilema nastává ve chvíli, kdy přemýšlíte nad půjčkou nebo leasingem. Specifický je zejména operativní leasing, kdy si auto nekupujete, ale v podstatě dlouhodobě pronajímáte na určité časové období. Pro vlastní pořízení vozidla se využívá hlavně finanční leasing, což je vlastně speciální půjčka sjednávaná často ve společnosti s prodejcem vozidla. Paradoxně však takový leasing nemusí být nejvýhodnější variantou, protože majitelem auta se fakticky stáváte až ve chvíli, kdy leasing kompletně zaplatíte.

 

Nebankovní půjčka na auto, nebo zajít do banky?

Pokud se rozhodnete pro spotřebitelskou půjčku, čeká vás další rozcestník. Tentokrát vybíráte mezi bankovním a nebankovním úvěrem. V ideálním případě porovnejte co nejvíce různých poskytovatelů a jednotlivé půjčky kriticky srovnejte podle úrokové sazby a poplatků.

I v případě nebankovních půjček však počítejte s dokládáním příjmů, případně s nutností nemít záznam v registru dlužníku pro dosažení nízké úrokové sazby. V opačném případě se totiž značně sníží množství využitelných nabídek. Pokud je toto váš případ a máte záznam například v Solusu, bude lepší zaměřit se na hledání půjčky bez registru.

 

Využití neúčelové půjčky

Půjčka na auto bývá specifickým spotřebitelským úvěrem. Výjimkou není ani využití bezúčelného spotřebitelského úvěru, jehož hlavní výhodou je využití peněz na cokoliv. Podle konkrétní nabídky však může být tento úvěr zatížen vyšším úrokem například v porovnání s americkou hypotékou či leasingem. Pomoci může kladná úvěrová historie, případně již několikátá řádně splacená půjčka u konkrétní společnosti.

 

Americká hypotéka

Poslední a současně nejméně zajímavou variantou pro získání dostatečné částky pro pořízení nového automobilu, je americká hypotéka. Tento neúčelový úvěr je zajištěn nemovitostí, takže je možné dosáhnout i na vysoké částky a zároveň získat nižší úrok v porovnání s klasickým spotřebitelským úvěrem. Avšak pro účely pořízení auta ji opravdu nelze doporučit. 

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Nevyšel mi důchod a já neměla pomalu z čeho žít. Moc děkuji www.DSCredit.cz za rychlé vyřízení mé žádosti. Půjčka na ruku mi v těžkých chvílích moc pomohla a já mohu jejich jednání jen doporučit!

    1 000 Kč | LADISLAVA - Žamberk, 69 let
  • Půjčka bez příjmu www.DSCredit.cz mi pomohla, když jsem kupovala výbavičku pro miminko. Děkuji za rychlé vyřízení a ochotu

    5 000 Kč | Marcela P. - Trutnov, 22 let
  • Potřebovala jsem ke studiu na vysoké škole nový notebook, ale z brigády bych si na něho nikdy nenašetřila. Kamarádka mi poradila www.DSCredit.cz, kde mi peníze půjčili bez zbytečného zdržování a zdlouhavého papírování

    20 000 Kč | Lenka P. - Lužice, 22 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.