Žádost online

Nebankovní půjčky ihned na ruku v hotovosti

Jak by se vám líbilo zažádat si o půjčku z pohodlí domova a mít ji schválenou do pár minut? Říkáte si, že to není možné? Omyl, s námi to možné je, a dokonce můžete mít peníze ještě dnes, vyplatíme vám je v ihned na ruku v hotovosti. Jediné, co pro to musíte udělat, je vyplnit online žádost, která vám však nezabere ani pět minut. Jedná se o ideální půjčku pro všechny, kteří z nějakého důvodu nemohou využít bankovního účtu.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Nebankovní půjčky ihned na ruku v hotovosti

„Většina bankovních i nebankovních půjček je podmíněna vyplacením peněžní částky na účet, je to zejména kvůli bezpečnosti. Půjčka na ruku je tak ideální pro všechny z vás, kteří mají například z nějakého důvodu zablokovaný bankovní účet, ať už kvůli exekuci či z jiného důvodu.“

Pro nás však exekuce a zablokovaný účet není překážkou, dáme vám druhou šanci a vyplatíme vám peníze ihned na ruku. Navíc se tím nevystavujete žádným starostem se složitým vyřizováním půjčky a papírování. Nebojte se ani poplatků za sprostředkování nebo jiných skrytých poplatků. Zakládáme si na skutečně vzájemně prospěšném vztahu s klienty.

Mezi naše další výhody patří například možnost prodloužit si splátky až na 84 měsíců. A přesto, pokud byste se dostali do finančně neúnosné situace, splátky vám jednoduše odložíme až na 4 měsíce. Vyplněním žádosti tak dostanete do 5 minut jedinečně výhodnou nebankovní půjčku ihned na ruku. To vše bez nahlížení do registru, protože ve své klienty máme skutečnou důvěru.

A pro koho je vlastně půjčka na ruku určena? Na tuto otázku se nedá jednoznačně odpovědět, protože určena je samozřejmě pro všechny, a to bez omezení. Nejčastěji ji ale využívají právě lidé, kteří potřebují peníze opravdu rychle a nejlépe v hotovosti, bez zbytečných průtahů. Tohle všechno půjčka na ruku dokonale splňuje. Samozřejmě jsou to také lidé, kteří mají exekuci na bankovní účet, protože je vždy tím prvním, co exekutoři kvůli dluhům odstaví.

My však víme, jak jednoduché je dostat se dnes do dluhové pasti, proto vám dáme druhou šanci. Nebankovní půjčka ihned na ruku není prakticky ničím omezena. Na rozdíl od bankovních půjček ji můžete většinou čerpat i v případě exekuce. Prakticky se díky ní můžete z exekuce vyplatit, což je bezesporu velmi oblíbená možnost. Můžete si totiž půjčit až 100 000 Kč, a to s délkou splácení i 84 měsíců. Výsledná měsíční splátka je tak naprosto minimální, díky čemuž se můžete dostat z dluhové pasti.

Mnohdy opomíjenou, ale přesto velkou výhodou půjčky na ruku je osobní kontakt, kdy se setkají obě strany obchodu, tedy věřitel a dlužník, případně jejich zástupci. Máte tak jedinečnou možnost si věci a podmínky prověřit mnohem důkladněji než v případě online půjček. Neznamená to však, že byste nebankovní půjčku na ruku nemohli také žádat online, to je dnes naprostou samozřejmostí a nezabere to více než 5 minut vašeho času.

Jestliže jinde nemáte na půjčku nárok, obraťte se na nás. My vám důvěřujeme a vyhovíme vaší žádosti. Nemusíte nám dokazovat ani výši příjmu, ani výpisy z registru dlužníků. Ctíme totiž soukromí každého našeho klienta. Proto jednáme maximálně diskrétně a nevystavujeme vás nátlaku ani stresu. Můžete s námi tak odvrátit akutní exekuci a vrátit se opět do běžného života. Peníze se vám dostanou skutečně do ruky, a to v mnoha případech ještě dnes. Následně s nimi můžete naložit podle svého uvážení. Ano, tak jednoduché může být získat nebankovní půjčku i v případě, kdy na vás je uvalena exekuce a banky se k vám staví zády.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Toužili jsme s manželem po krytém bazénu. Žádost vyřídili rychle, peníze jsme měli na účtu v krátkém čase a jednání bylo super. Děkujeme

    100 000 Kč | KATEŘINA N., 49 let
  • Když jsem se ocitl bez práce, půjčka ihned mi pomohla tuhle životní etapu zvládnout a přečkat do doby, než jsem si našel novou práci a dostal první výplatu

    10 000 Kč | Petr - Ostrava, 47 let
  • Potřebovala jsem peníze na novou pračku a sušičku. Nebankovní půjčka mi schvália žádost ještě ten den a okamžitě jsem měla peníze k dispozici

    200 000 Kč | Kristýna, Ostrava, 33 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.