Žádost online

Rychlá půjčka

Potřebujete rychle peníze? Nemůžete čekat už ani hodinu? Rychlá půjčka je ideální způsob, jak získat peníze za pár okamžiků, snadno a bez zbytečného papírování. Vyzkoušejte rychlou půjčku – a užívejte si všech jejích předností.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Rychlá půjčka

Nebankovní půjčky se staly nedílnou součástí našich životů. Jsou jednoduché, snadno se vyřizují, peníze máte na kontě během několika minut a požádat o ně můžete kdykoliv a kdekoliv. Pryč jsou ty doby, kdy jste si museli jít vystát frontu do banky a pak se ještě poníženě doprošovat půjčky. Online půjčky jsou tu pro každého. Nikdo se vás na nic neptá a peníze můžete použít na cokoliv. Administrativa je minimální. A na nebankovní půjčku dosáhne téměř každý. Tak proč to nezkusit také?

Rychlá půjčka pro každého

Potřebujete peníze skutečně ihned? Rychlá půjčka je nejlepším řešením. Proč? Protože peníze můžete mít už do 10 nebo 15 minut. Vyplnění formuláře žádosti o půjčku je snadné a zvládnete ho hravě během chvilinky. Nemusíte si připravovat stohy různých podkladů a dokumentů. Stačí vám mít po ruce občanský průkaz. A už pár vteřin po odeslání žádosti o rychlou půjčku uvidíte, jestli vám byla schválena. Poslání peněz je pak otázkou pár minut.

Půjčka i pro lidi s nízkými příjmy

Rychlá půjčka je vstřícná půjčka. Může si o ni požádat kdokoliv. Jste v důchodu? Nevadí! Jste na rodičovské dovolené? Žádný problém! Podnikáte? U nebankovní společnosti máte dveře otevřené! Pokud potřebujete peníze, i kdyby mělo jít jen o pár tisíc před výplatou, rychlá půjčka je ideálním řešením – požádat o ni je bleskurychlé, schválení je téměř okamžité, vyplacení peněz je neskutečně rychlé. A když potřebujete půjčit víc? Rychlá půjčka myslí na všechno – půjčit si tímhle způsobem můžete až 200 000 korun. Na cokoliv. Splátky si přitom můžete nastavit přesně podle svých potřeb a ani případné odložení splátek není problém. Rychlá půjčka je vstřícná půjčka – a je tu od toho, aby vám pomohla za všech okolností.

Jak na rychlou půjčku?

Přemýšlíte o rychlé půjčce? Láká vás možnost během chvilky naklikat své přání a vzápětí už se radovat z půjčených peněz? Zní to jako sen. Tak pojďme do toho – poradíme vám, jak na vyplnění žádosti o rychlou půjčku a jak nebankovní půjčku získat.

Než se do toho dáte, promyslete si, kolik peněz si chcete půjčit. Je to jen na vás a vybrat si můžete jakoukoliv částku od 1 000 Kč do 200 000 Kč. Na webových stránkách uvidíte osu, na které si velmi snadno nastavíte, kolik přesně si chcete na rychlou půjčku vzít peněz.

1. část žádosti o rychlou půjčku

Formulář žádosti o rychlou půjčku se skládá ze dvou částí. Ne proto, aby vás jakkoliv nachytal – ale proto, že je to tak zkrátka přehlednější a příjemnější. V první části žádosti o rychlou půjčku, kterou najdete pod vámi zvolenou výší nebankovní půjčky, vyplníte základní údaje o sobě (pozor, na jinou osobu si půjčit nesmíte). Jedná se o:

 • jméno a příjmení
 • e-mail
 • telefonní číslo
 • ulice a č. p.
 • město
 • PSČ
 • rodné číslo
 • měsíční příjem
 • zdroj příjmu

Výše měsíčních příjmů

Trochu se zastavme nad posledními dvěma body formuláře – výší příjmů a zdrojem příjmů. Zatímco v bance musíte své příjmy složitě prokazovat například potvrzením od zaměstnavatele nebo posledním daňovým přiznáním, v případě nebankovní půjčky je to mnohem jednodušší. Postačí, když své příjmy férově vypíšete do formuláře žádosti o rychlou půjčku. Výši svých příjmů snadno zjistíte například z výpisu z bankovního účtu. Neodečítejte od nich výdaje, zkrátka do formuláře vepište jen čistý měsíční příjem. Nebo všechny příjmy sečtěte a napište konečnou sumu. Jakožto zdroj příjmu pak vyberte z nabídky, odkud vaše příjmy plynou. Na výběr máte:

 • zaměstnání
 • OSVČ
 • důchod
 • rodičovský příspěvek Pokud máte více různých příjmů, napište jakožto zdroj ten hlavní.

2. část žádosti o rychlou půjčku

Jakmile potvrdíte první část formuláře, dostanete se do jeho druhé poloviny. V ní postupně vyplníte:

 • číslo občanského průkazu
 • místo narození
 • rodinný stav
 • počet dětí
 • formu bydlení
 • předpokládané výdaje
 • číslo bankovního účtu
 • kód banky

U předpokládaných výdajů opět můžete vycházet z výpisu z vašeho bankovního účtu. Pokud byl například poslední měsíc výjimečný a měli jste nečekaně vysoké výdaje, můžete zprůměrovat výdaje z posledních tří měsíců, abyste věděli, kolik průměrně měsíčně utratíte.

Půjčka pro pracující

Pokud chodíte do zaměstnání nebo podnikáte a uvedli jste jako hlavní zdroj svých příjmů právě zaměstnání nebo OSVČ, tak v této druhé části formuláře žádosti o rychlou půjčku budete muset vyplnit ještě pár dalších řádků. U zaměstnanců to bude:

 • pracovní pozice
 • název zaměstnavatele
 • adresa zaměstnavatele
 • počet odpracovaných měsíců

U lidí živících se jako OSVČ zase:

 • odpracované měsíce

Pokud zrovna nepracujete a uvedli jste jako zdroj svých příjmů důchod, případně rodičovský příspěvek, tak tato pole nejen nemusíte vyplňovat, ale ani je ve formuláři neuvidíte.

Máte už problém s dluhy?

Rychlá půjčka může být dostupná i pro lidi, kteří se potýkali nebo potýkají s dluhy. Například v minulosti nezvládali splácet své závazky a dostali se tak do registrů dlužníků, kde jsou jejich negativní záznamy vidět ještě po další 3 až 4 roky. I tak můžete zkusit o nebankovní půjčku požádat. Pokud si chcete ale formou rychlé půjčky půjčit více než 40 000 Kč, bude na vás ve formuláři žádosti o nebankovní půjčku čekat ještě jedno políčko – Exekuce. Z nabídky je třeba si vybrat, jestli máte exekuci/nemáte exekuci/nevíte.

Odeslání formuláře

Máte úspěšně vyplněné obě části formuláře žádosti o rychlou půjčku? Výborně! Jste na dobré cestě získat rychlou půjčku a mít peníze nečekaně rychle u sebe. Teď už vám stačí jen odeslat formulář a počkat si na výsledek. Než to uděláte, ještě si ho raději jednou zkontrolujte a ujistěte se, že všechny zadané údaje jsou správně. Pak už klikněte na políčko „odeslat“. Internetovou stránku rázem nezavírejte a chvíli vyčkejte. Nebankovní rychlá půjčka je totiž skutečně rychlá – a už do několika vteřin tak před sebou budete mít výsledek posouzení vaší žádosti o nebankovní půjčku. Tedy rovnou se dozvíte, jestli byla žádost schválena nebo ne. Pokud ano, gratulujeme – peníze budou za pár okamžiků na cestě k vám. Pokud se nezadařilo a rychlá půjčka tentokrát nevyšla, nevěste hned hlavu. Můžete to zkusit znovu – například si požádat o nižší částku, která už třeba s ohledem na vaše příjmy a výdaje projde schvalovacím procesem. Jak jistě víte, rychlá půjčka je dostupná už od 1 000 Kč, takže šanci uspět má každý!

Peníze do pár minut

Máte potvrzenou rychlou půjčku? Gratulujeme! Teď už se můžete těšit na své peníze. Přijdou vám na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři žádosti o půjčku. A to velmi záhy – typicky je dostanete do 10 až 15 minut. A to ať už je noc, státní svátek nebo jste zrovna na druhém konci světa. Rychlá půjčka je totiž skutečně rychlá. A sami se o tom vzápětí přesvědčíte.

Bezpečnost na prvním místě

Možná dojdete na cestě ke své rychlé půjčce k jednomu zádrhelu – a tím bude ověření vaší identity. Jedná se o bezpečnostní prvek, který zajišťuje, že si nikdo cizí nemůže vzít půjčku na vaše jméno. Že nikdo nezfalšuje číslo účtu. Že se nikdo nebude prokazovat falešným občanským průkazem. Zkrátka, ověření identity je základní ochrana u jakékoliv půjčky. A proto nejspíš bude čekat i na vás. Nemusíte se ale děsit, protože je to otázka pár okamžiků a hravě to zvládnete. Existují přitom 3 základní způsoby, jak ověřit identitu žadatele o rychlou půjčku:

 • ověření přes BankID
 • verifikační platba ve výši 1 Kč
 • ověření přes Kontomatik

Ověření přes BankID

První způsob ověření identity pravděpodobně znáte a možná ho i používáte. Pakliže vlastníte bankovní účet u některé z tuzemských bank a máte k němu internetové bankovnictví, můžete se na různých webech nebo na portálech státní správy přihlašovat s pomocí BankID neboli bankovní identity. Stačí, když zvolíte ikonu své banky a přihlásíte se stejně jako do svého internetového bankovnictví. Nedostanete se ovšem na svůj bankovní účet, nýbrž banka v tu chvíli poskytne vše základní osobní údaje tomu, kdo o ně prostřednictvím BankID žádá. A tím se i u rychlé půjčky prokáže, že jste skutečnou osobou a žádáte o půjčku skutečně na sebe.

Verifikační platba

Druhým způsobem ověření, který prověřuje existenci vašeho bankovního účtu i to, že je doopravdy váš, je zaslání verifikační platby ve výši 1 Kč. Dostanete údaje k provedení platby, které budou obsahovat číslo protiúčtu, kód banky, variabilní symbol, popřípadě specifický symbol. Přihlásíte se klasickým způsobem do svého internetového bankovnictví a provedete tuto platbu ve výši 1 Kč. Jakmile je částka připsána na protiúčet, je opět prověřeno, že se jedná o váš vlastní bankovní účet a nikdo se nechystá zneužít vaše údaje (a vzít si třeba půjčku na cizího člověka).

Ověření přes Kontomatik

Třetí způsob prověření vaší osoby může být přes Kontomatik. Jedná se o speciální službu, která v Česku funguje už od roku 2009 a ve spolupráci s bankami poskytuje příslušným organizacím a společnostem přístup k bankovním datům klientů. Tento přístup přitom může být jednorázový, nebo pravidelný – záleží na tom, co si sami zvolíte. Jakmile přes Kontomatik povolíte přístup do svého bankovního účtu, dojde k automatické kontrole příjmů a výdajů na bankovním účtům. Což je přesně to prověření, které je třeba k poskytnutí rychlé půjčky a ověření, že ve formuláři uvádíte pravdivé údaje. Dál už na váš bankovní účet nikdo přístup nemá. A vše je stoprocentně bezpečné.

Užívejte si rychlou půjčku naplno

Jakmile máte rychlou půjčku na svém kontě, můžete s penězi dělat cokoliv. Koupit nový spotřebič, nakoupit vánoční dárky, vyrazit na dovolenou nebo splatit staré dluhy. Je to jen a jen na vás. Půjčit si můžete na cokoliv – a třeba i opakovaně. Jakmile rychlou půjčku splatíte, dveře k další jsou pro vás otevřené. A žádat o ni bude ještě jednodušší! Rychlá půjčka je tu pro vás neustále a její účel je jediný – dělat vám radost, zařídit klidné spaní a zlepšit kvalitu vašeho života.

Nastavte si půjčku podle svého

Potřebujete nebankovní půjčku na vyšší částku? Žádný problém! Rychlá půjčka je tu pro vás až do výše 200 000 korun. A tomu se přizpůsobují i splátky – jejich výši si totiž můžete určit úplně sami. Je plně na vašem zvážení, kolik chcete každý měsíc splácet. Možnosti jsou široké a nebankovní půjčka se vám přizpůsobí.

Možnosti odložení splátek

Dostali jste se do finanční krize? Nemáte najednou dost peněz na splácení rychlé půjčky? Nevadí! Víme, že život někdy není snadný a je potřeba dopředu s touto eventualitou počítat. Proto je rychlá půjčka i férová půjčka – můžete u ní požádat také o odložení splátek, a to až na několik měsíců! Díky tomu si v klidu můžete vyřešit své osobní záležitosti a teprve až pak se vrátit k řádnému splácení rychlé půjčky. Žádné nečekané sankce vás přitom nemusí děsit. Všechny podmínky rychlé půjčky dostanete do ruky v rámci smlouvy o nebankovní půjčce už na začátku, a tak budete přesně vědět, jak na splácení, abyste se vyhnuli problémům. A kdyby se přece jen něco dělo? Napište nebo zavolejte zprostředkovateli půjčky a pokuste se společně vyřešit potíže k co největší spokojenosti všech zúčastněných.

Rychlá půjčka je TOP

Požádejte o rychlou půjčku ještě dnes. Vyzkoušejte tu nesmírnou rychlost, užívejte si všech jejích předností a nenechte se už vláčet životem – díky rychlé půjčce může být váš život zase skvělý a plný radosti. Nebankovní půjčka je tu pro vás. Tak pojďte jednu vyzkoušet!

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
 • Potřebovala jsem ke studiu na vysoké škole nový notebook, ale z brigády bych si na něho nikdy nenašetřila. Kamarádka mi poradila www.DSCredit.cz, kde mi peníze zařídili bez zbytečného zdržování a zdlouhavého papírování

  20 000 Kč | Lenka P. - Lužice, 22 let
 • Chtěla jsem nové domovní dveře, ale peněz nebylo nazbyt. Díky!

  50 000 Kč | Alena, Liberec, 52 let
 • Byla jsem v pracovní neschopnosti a měla výdaje, na které moje nemocenská nestačila. Zaplatila jsem potřebné a nemusela i přes svou nemoc do práce

  20 000 Kč | Ludmila L. Hradce, 41 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.