Žádost online

Rychlá půjčka do výplaty

Příběh je to vždy stejný, chybí vám pár set korun do výplaty, ale máte kvůli tomu velké problémy. Například nemáte jak zaplatit celý nájem, a po jeho zaplacení vám stejně nezůstanou žádné další peníze na jídlo. Nenechte si kvůli tak malé částce zbytečně komplikovat život – vždyť penále za nedoplatky se účtují tak rychle, že na to můžete lehce doplatit. Pokud se ptáte, jak se tomu celému vyhnout, jednoduše využijte unikátní nebankovní půjčku do výplaty.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Rychlá půjčka do výplaty

„Takzvanou půjčku na ruku vám vyplatíme ihned, nemusíte tak na nic čekat. Po vyplnění formuláře a schválení můžete mít peníze ještě ten samý den. Půjčte si až 100 000 Kč do pár minut. Jednodušeji to už nejde.“

 

Nečekejte, než bude pozdě, využijte náš formulář a zažádejte si o libovolnou částku do 100 000 Kč. Peníze vám vyplatíme ještě dnes. Zbavte se tak zbytečného stresu, že nevycházíte s penězi do výplaty. Není potřeba se stresovat, když má celý problém tak jednoduché řešení. Nebankovní půjčka je pro vás výhodná zejména proto, že tak flexibilně žádná banka nereaguje, aby vám peníze poskytla ještě ten stejný den. Navíc si často určují minimální hranici půjčky, aby pro ně byla co nejvýhodnější.

 

Levná nebankovní půjčka vám tak pomůže zaplatit všechny účty a ještě vám pomůže překlenout období do výplaty. U klientů je skutečně velmi oblíbená, nejčastěji si půjčují od 5 do 18 000 Kč, a to na období přibližně 14 dnů. Vy si však můžete nastavit libovolně dlouhé období splátek, a to až do výše 84 měsíců, takže se vůbec nemusí jednat pouze o půjčku před výplatou. Navíc můžete kdykoli doplatit celou půjčku, a to bez jakýchkoli dalších poplatků.

 

Dnes jsou nebankovní půjčky plnohodnotnou konkurencí bankovních půjček, navíc je opravdu mnoha ohledech předbíhají a poskytují klientům lepší podmínky. Už dávno neplatí tolik známý mýtus, že nebankovní půjčky se rovnají lichvě. Ostatně něco takového už dávno díky platným a funkčním zákonům není možné. Nemusíte tak mít strach, že všude mimo klasické banky na vás čeká mnoho nástrah – není to tak. U nás najdete pouze férové půjčky, protože si svých klientů skutečně vážíme.

Zatímco vyřídit půjčku v bance trvá běžně několik týdnů, nebankovní půjčky můžete mít na svém účtu ještě ten samý den, schválení trvá jen pár minut od podání žádosti. V tomto ohledu nemohou banky nebankovním poskytovatelům půjček absolutně konkurovat. Půjčka do výplaty vám pomůže překonat těžké období, kdy vám nezbývají peníze, ale přitom nepotřebujete půjčit závratně vysoké částky. Skutečně je to tak jednoduché, jak se vám na první pohled zdá.

 

Nebankovní půjčka do výplaty na ruku je stále oblíbenějším řešením

 

Jak se v současnosti ukazuje, půjčka na ruku je pro většinu klientů ideálním řešením krátkodobé půjčky, se kterou se vyhnou všem starostem za nezaplacené účty. Peníze v hotovosti na ruku oceňují zejména díky rychlosti, se kterou celý proces poskytnutí probíhá. Schválení většinou trvá maximálně 15 minut a peníze můžete mít ještě dnes – vše z pohodlí domova, jediné, co musíte udělat, je vyplnit krátký formulář.

 

Zažádejte si tak o půjčku do výplaty ještě dnes a vyřešte jednoduše období bez financí. S námi budete mít koncem měsíce vždy dostatek peněz na to, abyste zaplatili vše, co potřebujete a ještě vám zbude na běžné nákupy. Zakládáme si na individuálním klientském přístupu, záleží nám na tom, abyste byli maximálně spokojeni. Navíc v případě neschopnosti splácet se s vámi dohodneme na řešení, protože chápeme, že do nesnází se může dostat skutečně každý. Pokud hledáte jedinečnou a rychlou nebankovní půjčku, u nás ji vyřídíte jednoduše, bez skrytých poplatků a s maximální transparentností.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Přišlo mi vysoké vyúčtování za vodu, ale můj důchod na to nestačil. Půjčka bez doložení příjmu www.DSCredit.cz mi nabídla rychlou pomoc. Nevěřil jsem, že někdo bude ochotný půjčit důchodci

    1 000 Kč | LUBOŠ, JINDŘICHŮV HRADEC, 70 let
  • Když jsem se ocitl bez práce, půjčka ihned mi pomohla tuhle životní etapu zvládnout a přečkat do doby, než jsem si našel novou práci a dostal první výplatu

    10 000 Kč | Petr - Ostrava, 47 let
  • Měla jsem daleko do výplaty a nevyšly mi peníze na paušál. Půjčka ihned mi pomohla a zachránila mě od pokuty

    2 000 Kč | Jana Z., 32 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.