Žádost online

Nejlepší spotřebitelský úvěr

Potřebujete spotřebitelský úvěr? Získejte nebankovní půjčku bez registru a zástavy ještě dnes. Neřešíme, jestli jste zaměstnaní, nebo zdali jste zapsaní v rejstříku dlužníků. Jedinou podmínkou je vaše schopnost splácet poskytnutý úvěr – to s našimi férovými podmínkami zvládne doopravdy každý.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Nejlepší spotřebitelský úvěr

Půjčka prakticky na cokoliv, aniž byste museli dokládat příjem, půjčka bez zástavy a ještě dnes na vašem účtu. Myslíte si, že je to nemožné? Dovolte, abychom vás na následujících řádcích přesvědčili o opaku. Námi nabízený spotřebitelský úvěr je bez rizika a je dostupný skutečně pro každého. I vy můžete vyplnit online žádost o půjčku hned teď. Naše půjčky jsou férové a podmínky velmi flexibilní – je jen na vás, jaká bude výše splátek, jestli je budete chtít oddálit nebo půjčku splatit naráz. Ke každému z našich klientů přistupujeme individuálně, protože nám záleží především na jejich spokojenosti.

 

Flexibilitou podmínek výhody, které jsme připravili pro naše klienty, zdaleka nekončí. Určitě vás mile překvapí, že vyřizujeme sjednání půjčky zcela zdarma. Není to skvělé? Půjčka ještě dnes může být vaše. Kvalitu našich služeb navíc dokládá, že se k nám naši spokojení klienti rádi vracejí.

 

Spotřebitelský úvěr můžete využít prakticky na cokoliv. Je jen na vás, zda peníze využijete na nové auto, na zaplacení nájmu či si snad konečně dopřejete vysněnou dovolenou. Předností využití služeb nebankovního úvěru je především rychlost, se kterou se peníze objeví na vašem účtě. Vyplnit online žádost z pohodlí vašeho domova je totiž vážně snadné. Peníze vám budou k dispozici jednoduše ihned. Vyřízení a schválení vaší žádosti totiž nezabere víc než 15 minut vašeho času.

 

Jistě oceníte, že nebankovní instituce poskytující úvěry málokdy vyžadují doložení příjmů, stejně tak se nezajímají o to, zda jsou jejich klienti zapsaní v rejstříku dlužníků. Půjčka bez registru a zástavy pro ně není riskantní, ale spatřují v ní příležitost. To je odlišuje od bank, které své klienty před poskytnutím půjčky vždy sáhodlouze prověřují. Nebankovní společnosti si samy určí, zda má zákazník předpoklady k tomu, aby dokázal poskytnutý úvěr splatit. Podmínky jsou většinou tak mírné, že na půjčku dosáhne prakticky každý, kdo si o ni zažádá. Pro vás to znamená jediné – peníze na účtě můžete mít ještě dnes.

 

Registrů dlužníků existuje několik, my však nevyužíváme ani jeden z nich. Jsme totiž přesvědčení, že pouhý zápis v nějakém seznamu nedělá z našeho klienta někoho, kdo nedokáže splatit úvěr. Do finančních problémů se může dostat každý, i schopní a solidní lidé, a naší filozofií je pomoci jim. Zatímco u banky byste se dočkali okamžitého odmítnutí nebo, v tom lepším případě, zdlouhavého prověřování, my vám vyřídíme spotřebitelský úvěr na míru bez zbytečných komplikací, ať už potřebujete jen pár tisíc nebo větší částku. Půjčka ještě dnes může pomoci i vám. Získat můžete až 100 000 Kč.

 

Je na vás, zda zkusíte štěstí u banky, nebo se obrátíte na jinou instituci. Pamatujte však, že nebankovní poskytovatel půjček je daleko více flexibilní a dokáže poskytnout spotřebitelský úvěr na míru vašim potřebám. Navíc máte jistotu, že se k vám neobrátí zády ve chvíli, kdy ztratíte zaměstnání, nebo upadnete do dluhů. Banku totiž vaše životní situace nezajímá – pokud neprojdete jejími přísnými podmínkami, můžete na úvěr rovnou zapomenout. Pokud hledáte způsob, jak se dostat z finančních problémů a zajistit si lepší budoucnost, jsme tady pro vás. Neváhejte, budeme rádi, pokud vám budeme moct pomoci ještě dnes.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Měla jsem daleko do výplaty a nevyšly mi peníze na paušál. Půjčka ihned mi pomohla a zachránila mě od pokuty

    2 000 Kč | Jana Z., 32 let
  • Půjčka ihned www.DSCredit.cz mi umožnila doplatit zbytek staré půjčky. Zase mám o jednu starost méně

    10 000 Kč | OLGA E., Kostelec, 41 let
  • Potřeboval jsem si půjčit na nový telefon. Půjčka bez příjmu www.DSCredit.cz, který jsem v té době neměl, mi peníze poskytla v krátkém čase. A jelikož se mi půjčku podařilo splatit brzy, nezaplatil jsem moc peněz nad rámec

    5 000 Kč | MIROSLAV T., Polička, 23 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.