Žádost online

Nejlepší spotřebitelský úvěr

Rádi byste si pořídili novou pračku, myčku nádobí, lednici, sporák anebo třeba automobil? Nemáte ale dostatek peněz? Právě pro tyto situace je tu spotřebitelský úvěr, který jak již jeho název napovídá, je určen pro spotřebitele na pokrytí výdajů spojených s běžnými životními potřebami. Díky jeho férovým podmínkám jej zvládne splácet prakticky každý.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Nejlepší spotřebitelský úvěr

Nejlepší spotřebitelský úvěr

V rámci spotřebitelského úvěru můžete získat peníze na cokoliv. Nemusíte nikomu vysvětlovat, proč zrovna potřebujete novou pračku, ani se doprošovat výhodných podmínek. Spotřebitelský úvěr nabízí své výhodné úročení pro každého. Z finančního hlediska je spotřebitelský úvěr půjčka bez zástavy, to znamená, že abyste si ji mohli sjednat, nepotřebujete ručitele ani nemusíte zastavovat nemovitost. Předpokládá se, že částky, které budou v rámci spotřebitelského úvěru půjčovány, budou spíše nižší. Tedy přesně takové, které dokonale pokryjí potřeby každé domácnosti, ale bude snadné je splatit. Spotřebitelský úvěr bez rizika je tu opravdu pro každého. Stačí vyplnit online formulář a během několika minut se dozvíte, kolik si můžete půjčit.

Jaké jsou výhody spotřebitelského úvěru?

Na rozdíl od bankovní půjčky je spotřebitelský úvěr flexibilní a jeho podmínky jsou jasně nastaveny už na začátku. Případně je lze přizpůsobit na míru vašim potřebám a aktuální finanční situaci. Každý má přece právo na to zajistit si takový úvěr a dobu splácení i výši splátek, na který pohodlně stačí. Individuální přístup je základním předpokladem toho, že budete schopni spotřebitelský úvěr řádně splatit. Nabízí možnosti předčasného splacení bez nesmyslných sankcí a pokut a v případě, že nebudete moci pokračovat v původní výši splátek, poskytuje možnost jejich rozložení do delšího časového horizontu a s tím spojeného snížení jejich výše. Vše je podřízeno tomu, aby dlužník zvládl svůj úvěr bez problémů splatit. A to je přesně to, o co jde jak spotřebitelům, tak poskytovatelům nebankovních půjček.

Na co můžete použít spotřebitelský úvěr?

Sjednat si spotřebitelský úvěr můžete prakticky na cokoliv. Je pouze na vás, na co peníze použijete, zda jimi zaplatíte zahraniční dovolenou anebo pokryjete náklady na opravu automobilu, který vás denně vozí do práce. Ohromnou předností spotřebitelského úvěru je především jeho rychlost, díky které můžete mí peníze na účtu ve stejný den, kdy jste o úvěr požádali. Vyplnit online žádost z pohodlí vašeho domova je totiž vážně snadné, většinou to nezabere ani 15 minut. Posouzení a případné schválení úvěru je pak zhruba stejně časově náročné. Výplatu si můžete vybrat převodem na bankovní účet anebo můžete získat rovnou peníze na ruku. Vše se přizpůsobuje vašim potřebám.

Pro koho je spotřebitelský úvěr určen?

Prakticky pro všechny. Do finančních problémů se může dostat každý, i schopní a solidní lidé. A ti si zaslouží pomoc. Zatímco v bance vás mohou odmítnout, pokud nesplníte i jen jednu z jejich přísných podmínek, nebankovní úvěry jsou v tomto ohledu mnohem flexibilnější a více vycházejí lidem vstříc. Spotřebitelský úvěr na míru můžete získat na pár tisíc, ale i na desítky tisíc korun. Záleží jen na vás, kolik si půjčíte. Nikdo vám nebude nic diktovat.

Podmínky pro poskytování spotřebitelského úvěru jsou v mnohém benevolentnější než v případě bankovní půjčky, a proto je může splnit větší skupina lidí, tedy i například studenti, senioři, maminky na mateřské anebo podnikatelé, kterým banka neschválila úvěr. Jestliže se k vám v bance obrátili zády, zkuste to u nebankovní instituce a zařiďte si úvěr na míru, který vyjde vstříc vašim potřebám.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Rozbila se nám lednice a peníze na opravu nebyly. Vyřízení proběhlo rychle a peníze jsme měli okamžitě

    5 000 Kč | PAVEL K., Ostrava, 62 let
  • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

    5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
  • Pomohli jste mi překlenout životní krizi. děkuji.

    5 000 Kč | RADKA - Brno, 28 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.