Žádost online

Půjčka Online

Chcete si půjčit peníze online? Nebankovní půjčky jsou snadné, rychlé a bezpečné. Vyzkoušejte online půjčku a budete překvapeni, jak rychle budete mít peníze na účtě. Přečtete si, jak na to – a užívejte si svých peněz už za chvilku.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka Online

Online půjčky patří k modernímu životu stejně jako chytré telefony nebo počítače. Ani bez jednoho už se neobejdeme – všichni tito pomocníci nám zjednodušují život, pomáhají v náročných situací a dělají nás šťastnějšími. Online půjčku má každý z nás na dosah a je tak jednoduché požádat si o ni. Schválení je otázkou chvíle a peníze můžete mít na účtě do pár minut. Vše probíhá online, nikam nemusíte chodit, nemusíte shánět hromadu podkladů a zbytečně se stresovat. Online půjčka je pohodlná, férová a nečekaně výhodná. Podívejme se proto společně, jak si požádat o online půjčku, co si připravit a jak už napoprvé uspět. Díky tomu budete mít už do pár minut peníze na svém bankovním kontě – což je prostě úžasné!

Půjčka na cokoliv

Proč si vzít online půjčku? Protože nemá žádná omezení – můžete ji využít, na cokoliv chcete. Nikdo se vás nebude ptát, proč si půjčujete. Nebankovní společnost vám důvěřuje a je s vámi na jedné lodi. Stačí jí vědět, že vám půjčka pomůže a že ji využijete chytře. Díky tomu vám pak může půjčovat znovu a znovu a znovu. Online půjčka je vám navíc k dispozici pořád – 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Prověřená online půjčka

Prvním krokem při žádosti o online půjčku by mělo být nalezení prověřeného a hlavně důvěryhodného poskytovatele půjček. Pokud hledáte mezi nebankovními společnostmi, mělo by pro vás být klíčové, aby poskytovatel měl licenci České národní banky a byl zapsán v obchodním rejstříku. U online půjček, které si u nás můžete vybrat, máte jistotu, že vše je fér a podle práva. Takže pokud si vezmete online půjčku, budete mít jistotu poctivého jednání, jasně daných podmínek a pomoci za každé situace. Online půjčka je tu pro vás – za všech okolností, kdykoliv a kdekoliv.

Jak vyplnit žádost o online půjčku?

Formulář žádosti o online půjčku je jednoduchý. Už na první pohled zjistíte, že je „user-friendly“ neboli přátelský a nejsou v něm ukryté žádné chytáky. Zvládnete ho hravě vyplnit, i když jste o půjčku online nikdy předtím nežádali.

Stačí jen zadat do příslušných políček následující údaje nutné ke schválení online půjčky :

 • jméno a příjmení
 • celou adresu
 • e-mailovou adresu
 • telefonní číslo
 • rodné číslo

Další položkou, jíž formulář pro online půjčku obsahuje, je výše příjmů. V tomto případě se jedná o váš měsíční příjem. Pokud budete žádat o vyšší částku, bude možná potřeba doložit příjmy nějakým dokumentem – ale do formuláře žádosti o půjčku postačí vypsat výši měsíčních příjmů.

Měsíční příjem

Možná se právě nad položkou měsíčního příjmu zaseknete. Jak vysoké jsou vlastně vaše příjmy? Co se do nich počítá? Máte z nich odečíst i výdaje a napsat až finální „zbývající“ částku? Nemusíte se nad touto položkou formuláře online půjčky zbytečně stresovat. Stačí se jednoduše podívat na váš bankovní účet, případně výpis z účtu a zjistit, jaký byl váš celkový čistý příjem v předchozím měsíci. Přesně tuto částku pak do formuláře vypíšete. A je úplně jedno, jestli šlo o příjem ze zaměstnání, podnikání nebo o sociální dávku (například rodičovský příspěvek nebo důchod). Pokud máte více zdrojů příjmů, sečtěte je. Do políčka „Příjem mám z“ potom vyberte z nabídky zdroj příjmů. Pokud je jich více, zvolte ten hlavní.

Zvolte částku

Ještě než pokročíte dál, zvolte si v jednoduché kalkulačce výši půjčky online. Můžete si vybrat libovolnou částku od 1 000 korun výše. Ano, můžete si klidně půjčit třeba i jen 1 000 korun. A nebo klidně 200 000 korun. Záleží jen na vás. A také na výši vašich příjmů. U nebankovní půjčky platí, že její výše se přímo odvozuje od výše příjmů – čím více si chcete půjčit, tím vyšší by měly být vaše příjmy. A naopak čím méně si půjčíte, tím vyšší je vaše šance na schválení online půjčky. Zkusit ale můžete cokoliv – přinejhorším vám přijde zamítavé rozhodnutí a na druhý pokus si požádáte o nižší online půjčku.

Dokončení žádosti

Nyní se přesunete ke druhé části žádosti o online půjčku. Pro její úspěšné vyplnění si vezměte k ruce svůj občanský průkaz a ujistěte se, že je platný. Do formuláře online půjčky vyplňte:

 • číslo občanského průkazu
 • místo narození
 • rodinný stav (vyberete z nabídky)
 • počet dětí
 • formu bydlení (vyberete z nabídky)
 • předpokládané výdaje (odhad měsíčních výdajů – opět vám napoví výpis z účtu)
 • číslo bankovního účtu (aby bylo zřejmé, kam online půjčku poslat)
 • kód banky

Dále se formulář žádosti o půjčku liší podle toho, z jakého zdroje máte své příjmy. Pakliže je to ze zaměstnání, budete muset vyplnit:

 • pracovní pozici
 • název zaměstnavatele
 • adresu zaměstnavatele
 • počet odpracovaných měsíců

Pokud jste OSVČ, musíte do formuláře žádosti o online půjčku zadat:

 • odpracované měsíce

Pakliže máte veškeré příjmy z důchodu, tuto část formuláře vůbec neuvidíte. A stejné je to u rodičovského příspěvku.

Jakmile doplníte tyto údaje a odešlete žádost ke schválení, počkáte si zhruba 30 vteřin – a dozvíte se, jestli byla vaše žádost o online půjčku schválena. Nebyla? Zkuste to znovu, ale s nižší částkou online půjčky!

Podmínky pro úspěšné schválení

Možná byste už předem rádi věděli, jak velká je vaše šance na úspěšné schválení online půjčky. Nejde přitom pouze o výši vašich příjmů a požadovanou výši online půjčky. Existují ještě zákonné podmínky, které musíte splnit, abyste o půjčku mohli úspěšně zažádat. Mezi ty základní patří:

 • věk nejméně 18 let
 • české občanství (nebo trvalé bydliště na území ČR)
 • platný doklad totožnosti
 • pravidelný příjem
 • osobní účet v bance
 • žádné negativní záznamy v registrech dlužníků

Co to vše znamená?

Zaprvé to, že pro žádost o půjčku musíte dosáhnout plnoletosti. Zadruhé to, že nesmíte být cizinec – a pokud jste, musíte už mít trvalý pobyt v České republice. Zatřetí to, že váš doklad totožnosti nesmí být propadlý. Začtvrté musí vaše příjmy být dlouhodobé, aby bylo jasné, že budete schopni splácet půjčku (proto ve formuláři žádosti o online půjčku vyplňujete počet odpracovaných měsíců). Osobní účet u jakékoliv banky musíte mít proto, aby bylo možné zaslat vám peníze ze schválené online půjčky. A registry dlužníků by ve vašem případě měly být bez poskvrnky – pouze v případě, že zvolíte půjčku bez registru, máte šanci získat ji i přes negativní záznamy (tedy přes neslavnou splátkovou minulost a nesplácené dluhy z posledních 3 až 4 let).

Ověření identity

Je půjčka online bezpečná? Stoprocentně! To vám můžeme odpřisáhnout. Vaše osobní údaje nemůže nikdo zneužít a půjčit si na vaše jméno a za vašimi zády. To zkrátka není možné. Proč? Protože vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě. A i proto nestačí jen pouhé vyplnění formuláře žádosti o online půjčku. Vaše identita musí být následně ověřena, aby bylo jasné, že si o peníze skutečně žádáte vy a ne nějaký zloděj, za kterého pak budete muset splácet dluhy. Jak probíhá ověření identity u online půjčky? Existuje pro to několik způsobů, přičemž k nejčastějším patří:

 • ověření přes BankID
 • verifikační platba ve výši 1 koruny
 • ověření přes Kontomatik
 • Ověření přes BankID

Toto ověření identity možná znáte a často využíváte. Pokud máte internetové bankovnictví, můžete se do různých aplikací, ale třeba i na portály státní správy, přihlašovat kromě jiného právě přes svou bankovní identitu. Je to velmi snadné a příjemné, protože si nemusíte pamatovat další přihlašovací údaje – zkrátka se přihlásíte přes svou banku, a to úplně stejně, jako se přihlašujete do svého internetového bankovnictví. Zadáte pouze své:

 • uživatelské jméno
 • heslo

Následně odsouhlasíte, že se přihlašujete přes BankID a že poskytujete vyžadované údaje. A tímto snadným postupem dojde k ověření vaší identity i existence bankovního účtu vedeného na vaše jméno. Vše je snadné, rychlé a zdarma.

Verifikační platba ve výši 1 koruny

Druhou možností, jak při žádosti o online půjčku může poskytovatel prověřit, že při žádosti o půjčku uvádíte skutečně svůj bankovní účet, je, že vás požádá o provedení takzvané verifikační platby. Dostanete číslo účtu a kód banky, kam v určitém časovém limitu musíte ze svého osobního účtu (který uvádíte ve formuláři žádosti o online půjčku) odeslat 1 Kč. Pokud je u platby i variabilní nebo specifický symbol, uveďte je. Poskytovatel půjčky díky tomu obratem prověří, že jste to skutečně vy – a půjčce online už nic nebrání v cestě k vám.

Ověření přes Kontomatik

Třetím oblíbeným způsobem poskytovatelů nebankovních půjček je ověření identity i zadávaných údajů přes Kontomatik. Jedná se o službu fungující už od roku 2009 a poskytující služby přístupu k bankovním datům. Přes Kontomatik se ověřuje vaše finanční minulost a banky mají povinnost sdílet s touto službou data o vašem bankovním účtu – během několika sekund je tak jasné, jak jste na tom s příjmy a výdaji. Vše je přitom bezpečné (přístup k vašemu účtu je po odkliknutí souhlasu jednorázový) a v mnoha ohledech je to rychlejší než oblíbená verifikační platba 1 Kč.

Peníze do několika minut

Jakmile máte vyplněný a odeslaný formulář online půjčky, do několika vteřin se dozvíte rozhodnutí o schválení (nebo neschválení) půjčky. Pak už to jde nečekaně rychle. Online půjčka je moderní půjčkou, a tak jsou peníze odesílány téměř okamžitě. A je úplně jedno, jestli je ráno nebo noc, všední den nebo víkend, státní svátek nebo obyčejné pondělí. Zkrátka, online půjčka funguje 24 hodin, 7 dní v týdnu. Můžete o ni požádat kdekoliv a celý proces je velmi zautomatizovaný, zbavený zbytečné bankovní byrokracie a neskutečně svižný. Jakmile je půjčka online schválena, můžete mít peníze už do 15 minut! To je na nebankovní půjčce zkrátka úžasné. A proto ji tolik lidí miluje.

Nastavte si podmínky online půjčky

Skvělé na online půjčce je, že si ji můžete sjednat doma na gauči, cestou MHD do práce, na lavičce v parku. Stačí vám k tomu mobil nebo jiné zařízení s připojením k internetu. A to není všechno, co vám moderní online půjčka nabízí. Kromě neskutečné rychlosti, pohodlného sjednání a férových podmínek má ještě další přednosti:

 • je bez skrytých poplatků a dalších háčků sepsaných drobným písmem kdesi na konci smlouvy – je to zkrátka férová půjčka
 • výši splátek si můžete nastavit sami – promyslete si, kolik jste schopni splácet a online půjčka se vám přizpůsobí
 • když se vám nedaří, vždy existuje řešení – napište nebo zavolejte a dohodněte se, jak splátky online půjčky řešit dál
 • online půjčka se vám vždy pokusí vyjít vstříc – od toho tu přece je!

Vyzkoušejte ji hned teď!

Zamlouvá se vám výhodná online půjčka? Už si představujete, na co ji využijete a jak bude váš život rázem jednodušší a spokojenější? Tak nad čím ještě váháte? Online půjčku můžete vyzkoušet třeba hned teď – je to snadné a zabere vám to jen pár minut. Navíc je to naprosto bezpečné a vaše soukromí je vždy na prvním místě. Vaše osobní údaje nikam neuniknou a můžete si být jisti, že peníze bezpečně dorazí přesně tam, kam chcete. Na online půjčku se zkrátka můžete spolehnout.

Chcete ji vyzkoušet? Tak pojďme do toho: vyzkoušejte si to třeba hned a sjednejte si svou první online půjčku. Rozhodně nebudete zklamaní – naopak budete nadšení kvalitou služeb, raketovou rychlostí a spolehlivostí. Protože co nebankovní online půjčka slíbí, to dodrží!

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
 • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

  5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
 • Potřebovali jsme s manželem peníze na rekonstrukci podkroví. Manžel má záznam z minulosti, ale nakonec to šlo prakticky hned. Děkujeme

  50 000 Kč | KAMILA Z. BYSTŘICE, 46 let
 • Byla jsem v pracovní neschopnosti a měla výdaje, na které moje nemocenská nestačila. Zaplatila jsem potřebné a nemusela i přes svou nemoc do práce

  20 000 Kč | Ludmila L. Hradce, 41 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.