Žádost online

Půjčka bez papírů

Potřebujete si půjčit, ale jste například nezaměstnaní? Přitom však máte velké finanční rezervy? Využijte půjčku bez papírů. Stačí jednoduše vyplnit online žádost o půjčku, navíc žádosti posuzujeme nonstop.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka bez papírů

Možná vás pojmenování půjčka bez papírů zmate, jedná se o lidové označení takových půjček, u kterých nemusíte dokládat výši příjmů, potvrzení o zaměstnání a podobně. V podstatě se jedná o půjčky bez potvrzení příjmů, ale i o půjčky bez registru, protože registry dlužníků se také neprověřují. Do jisté míry jsou to tedy velmi anonymní půjčky, kdy si můžete půjčit na cokoli až 100 000 Kč, a přitom nemusíte dokládat mnohdy vysoce osobní informace.

Doba, kdy jste museli dokládat výši příjmů, potvrzení o zaměstnání, bankovní i nebankovní poskytovatelé půjček kontrolovali registry a podobně, je dávno pryč. Nakonec je dnes nejideálnější doba k tomu, půjčit si peníze, nikdy dříve jste neměli takovou šanci, že vám bude půjčka schválena, a zároveň nikdy nebyly půjčky tak výhodné a rychlé jako dnes. Můžete tak mít peníze ještě dnes na účtu. Skutečně, tak jednoduché to je.

Půjčky bez papírů, tedy bez registru, nemusí být riskantní

Především banky se však však proti půjčkám bez papírů velmi ohrazují a snaží se klienty přesvědčit o tom, že jsou to nevýhodné a velmi rizikové půjčky. Pramení to však jen z toho, že banky nemohou poskytovat půjčky bez registru, kdežto nebankovní sektor ano. Pro banky jsou stále registry něčím, podle čeho hodnotí bonitu klienta, i když jejich vypovídající hodnota je nulová. Proto se nenechte napálit svou bankou, která bude tvrdit, že půjčky bez registru jsou podvod – není to pravda.

Proč jsou registry dlužníků nevypovídající? Především proto, že se do nich může každý dostat až moc lehce. Stačí, abyste jednou pozdě zaplatili za telefon – opožděná platba o více než měsíc znamená, že vaše údaje budou zaneseny do registru dlužníků, typicky do Solusu. Přitom nezáleží, že dlužná částka je pouhých 120 Kč, nebo třeba 300 Kč. Už chápete, proč neprověřujeme registry dlužníků? Rozhodně se s tím nepojí vyšší riziko půjčky.

Naše půjčky bez papírů jsou navrženy stejně jako jiné půjčky na cokoli. Zkrátka si můžete kdykoli půjčit a my vaši žádost posoudíme nonstop. Půjčit si můžete férovou půjčku od 1000 Kč až do 100 000 Kč, přitom se jedná o půjčky bez registru, bez doložení příjmů a podobně. Rychlé online půjčky si díky tomu zamilujete, můžete využít kdykoli naší finanční pomoci a nemusíte se tak třeba na konci měsíce strachovat, že nevyjdete s penězi, k tomu jsou ideální například půjčky do výplaty, opět bez registru, navíc je první půjčka zdarma.

Půjčka bez papírů? Jednoduše bez registru a doložení příjmů

Půjčky bez registru, lidově také půjčky bez papírů, jsou v poslední době velmi vyhledávané. Jedná se o takové půjčky, u kterých nemusíte složitě dokazovat své příjmy a podobně. Půjčky bez registru jsou díky tomu velmi rychlé, my schválíme vaši půjčku do 10 minut. Zakládáme si na skutečně rychlém a flexibilním jednání, a proto vám půjčíme skutečně kdykoli – ve svátky, o víkendech a kdykoli jindy. Poskytujeme totiž jako jedni z mála nonstop půjčky.

Neohlížejte se na to, jestli je pracovní den. Vyplňte žádost o online půjčku a my ji během několika minut posoudíme. Můžete tak mít peníze ihned na účtu. Skutečně je to tak jednoduché, všechno vyřídíme za vás, nemusíte nic dokládat.

Zakládáme si na skutečně klientském přístupu, i to je důvod, proč si u nás lidé půjčují opakovaně. Naše půjčky bez papírů jsou výhodné, nejsme zastánci zbytečných poplatků, u nás neplatíte za půjčení ani za předčasné splacení, tyto nesmyslné poplatky nevedeme. Právě to a výhodné úroky dělají naše online rychlé půjčky jedny z nejvýhodnějších na trhu.

Půjčky bez registru jsou stále více vyhledávané

Ukazuje se, že půjčky bez papírů vyhledává stále více lidí. To může dokazovat i to, že přibývá lidí, kteří si jinak půjčit nemohou. Klasické banky totiž prověřují registry dlužníků, jako je třeba Solus, ovšem mimo to i své vlastní bankovní registry, kde vidí mimo jiné třeba platební morálku klientů. Problémovým klientům tak většinou banky nepůjčí a jedinou jejich šancí jsou nebankovní půjčky, kde jsou pravidla benevolentnější, není to však podmínkou.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Byla jsem v pracovní neschopnosti a měla výdaje, na které moje nemocenská nestačila. Zaplatila jsem potřebné a nemusela i přes svou nemoc do práce

    20 000 Kč | Ludmila L. Hradce, 41 let
  • Byla jsem nucena podstoupit léčbu, kterou nehradila pojišťovna. Ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení a milý přístup

    100 000 Kč | Květa - Praha, 55 let
  • Každý se může dostat do složité situace. Mně se to stalo minulý měsíc, kdy se mi sešly nečekané výdaje, a já si nevěděla rady, jak naložit s penězi.

    5 000 Kč | Marie L., JESENÍKY, 58 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.