Žádost online

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

S námi máte výhodu v podobě sjednání půjčky ihned na ruku nebo na účet s vyřízením zcela zdarma. Můžete si tak být jistí, že půjčka pro vás nebude likvidační, ale naopak vám znovu pomůže postavit se na vlastní nohy.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Není to příjemné slyšet, ale bohužel se to stává. V dnešní době není nic výjimečného, když se najednou ocitnete bez práce. Představa toho, že jste najednou jako nezaměstnaní zcela bez příjmu a v tom nejhorším případě bez rezervy je doopravdy děsivá. Dokážete si představit, že najednou nemáte z čeho zaplatit nájem nebo základní potraviny? Naštěstí pro vás přicházíme s nabídkou férové a bezpečné půjčky ihned. Jediné, co pro její získání musíte udělat, je vyplnit online formulář, vyčkat na schválení, ke kterému dojde v řádu několika minut a následně se už těšit z peněz na účtě.

 

O práci může přijít i schopný člověk. Přitom právě doklad o zaměstnání je pro mnohé, především bankovní instituce, při schvalování půjčky nezbytný. My však naše žadatele podle toho, jestli mají nebo nemají zaměstnání nesoudíme. Naopak vycházíme z ideje, že pomoc našim klientům je pro nás na prvním místě a vyřízením půjčky je můžeme zachránit od daleko horšího osudu. Naše férové půjčky vás určitě ohromí svými jedinečnými výhodami, mezi které patří jejich snížení nebo odložení splátek – obojí je bezplatné.

 

Naše půjčka pro nezaměstnané byla navržena pro všechny, kteří nenadále ztratili práci, ale i pro klienty, kteří zaměstnání nemají už delší dobu a nacházejí se tak v komplikované situaci. Zatímco v minulosti byly půjčky pro nezaměstnané v podstatě nedostupné, dnes se na tento typ zákazníků zaměřuje mnoho institucí, převážně těch nebankovního charakteru. Jedná se o velmi flexibilní typ půjčky, která se dá jednoduše přizpůsobit na míru žadatelům. Většinou jsou určeny na nečekané výdaje.

 

Pro bankovní instituce jsou většinou půjčky pro nezaměstnané příliš velké riziko, a proto se do nich nepouštějí. Proto musíte bance při žádosti o půjčku dokládat příjem, dovolit jim nahlédnout do rejstříku dlužníků a mnoho dalších záležitostí. Naopak u nebankovních společností vám postačí jen několik minut vašeho času a minimum potřebných náležitostí a půjčka ihned bude vaše. V dnešní době už tedy mohou být i nezaměstnaní lidé atraktivní cílovou skupinou společností poskytujících úvěry. Většinou mohou být použity prakticky na cokoliv.

 

„Pro naše klienty jsme exkluzivně připravili možnost sjednání půjčky zdarma, se kterou se vyhnete veškerým nepříjemným skrytým poplatkům.“

 

Primárním cílem půjček pro nezaměstnané je zmírnit dopad nezaměstnanosti, proto obvykle nejsou nijak finančně vysoké. Jsou určeny na to, aby překlenuly náročné životní období, než si klient najde novou práci. V dřívějších dobách byly půjčky pro nezaměstnané spíše výjimečné, dnes jsou naopak natolik rozšířené, že jejich poskytovatelé se předhání v tom, kdo nabídne lepší a výhodnější podmínky. I přesto, že žadatelé bez zaměstnání představují rizikovější skupinu zákazníků, samotné půjčky s žádným rizikem spojené nejsou.

 

Pokud máte o půjčku pro nezaměstnané zájem i vy, není nic snadnějšího, než o ni zažádat ještě dnes. Její velkou předností je, že žádost zvládnete vyřídit online z pohodlí vašeho domova. Zabere vám jen několik málo minut, stejně tak jako nám její schválení. Peníze budete mít následně na účtě k dispozici ihned. Jak už jste asi sami pochopili, tato půjčka je ideální pro zákazníky, kteří potřebují půjčku ihned na ruku, bez žádných dalších komplikací. Odpadá zdlouhavé posuzování, zda máte na půjčku nárok – půjčka online bez doložení příjmů je skutečně lákavým řešením pro každého klienta.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Renovovali jsme byt a našetřené peníze došly. Půjčka na účet www.DSCredit.cz přišla jako na zavolanou. Umožnila nám rekonstrukci dokončit a konečně v klidu bydlet

    80 000 Kč | NIKOL A. - Prostějov, 39 let
  • Chyběly mi peníze na rekonstrukci kuchyně. Jsem ráda, že je tu půjčka na op, která mi poslala peníze okamžitě po schválení žádosti

    10 000 Kč | Karolína - Č. Třebová, 50 let
  • Potřebovala jsem půjčit peníze na novou televizi, www.DSCredit.cz mi vytřela zrak. Tahle půjčka bez Solusu žádost schválila rychle a oceňuji, že nenahlíží do registru, kde mám malý vroubek

    10 000 Kč | JIŘINA H. Šumperk, 32 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.