Žádost online

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Pokud má půjčka pomoci, musí být k dispozici co nejrychleji. Rychlá půjčka pro nezaměstnané je k dispozici všem, kteří přišli o práci, ale potřebují peníze. Vždyť kdy jsou peníze potřeba více, než v době, kdy ztratíte příjem?

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Rychlá půjčka pro nezaměstnané

Není to příjemné, ale bohužel se to stává. V dnešní době není nic výjimečného, když se najednou ocitnete bez práce. Představa toho, že jste najednou jako nezaměstnaní zcela bez příjmu a v tom nejhorším případě bez rezervy je doopravdy děsivá. Dokážete si představit, že najednou nemáte z čeho zaplatit nájem nebo základní potraviny? Naštěstí máte pořád k dispozici zadní vrátka, kterými je férová a bezpečnápůjčka ihned. Vyplňte online formulář ještě dnes a zjistěte, kolik si můžete půjčit. Vyčkat na schválení, ke kterému dojde v řádu několika minut, je stále nezbytná nutnost. V případě, že vám bude půjčka schválena, můžete se těšit, až vám na účet dorazí peníze.

Podpořte svoje sebevědomí

O práci může přijít i schopný člověk. Přitom právě doklad o zaměstnání je pro mnohé poskytovatele půjček, především bankovní instituce, při schvalování žádosti o úvěr nezbytný. Výhodná nebankovní půjčka je vám však k dispozici i v případě, že vám potvrzení o zaměstnání nemá kdo vystavit. Nebankovní půjčky navíc nabízí ve srovnání s bankovními celou řadu předností, jako například možnost snížení nebo odložení splátek, či jejich rozložení delšího časového horizontu. Znakem opravdu výhodné rychlé nebankovní půjčky pro nezaměstnané je také možnost předčasného splacení.

Rychlou půjčku si může vzít i zaměstnanec

Pro to, abyste si mohli vzít půjčku pro nezaměstnané, nemusíte nutně přijít o práci. Půjčka pro nezaměstnané je velmi flexibilním typem půjčky, kterou si každý žadatel může přizpůsobit na míru své současné situaci. Ve většině případů slouží rychlá půjčka pro nezaměstnané k pokrytí nečekaných výdajů. Navíc ale v případě nebankovní půjčky není nutné se nikomu zpovídat z toho, na co chcete půjčit. Rychlá nebankovní půjčka pro nezaměstnané je bezúčelová, což znamená, že peníze můžete použít opravdu na cokoliv, co je pro vás momentálně důležité. V některých případech můžete dokonce první půjčku při splnění všech náležitostí získat úplně zdarma, to znamená bez poplatků a bez úroků s nulovým RPSN.

Co si ohlídat, když si berete půjčku?

Především byste měli předem vědět, kolik za půjčku zaplatíte. Nebankovní poskytovatel by vám měl jasně sdělit, jak vysoké budou poplatky za zřízení úvěru, za jeho vedení i případné penále při předčasném splacení. Znát dopředu byste také měli výši úroků. Pokud tyto všechny informace máte a jste s nimi srozuměni, nemusíte se obávat podepsat úvěrovou smlouvu.

Proč zrovna půjčka pro nezaměstnané?

Primárním cílem půjček pro nezaměstnané je zmírnit dopad ztráty zaměstnání. Půjčka pro nezaměstnané slouží obvykle ke snazšímu překlenutí období bezprostředně po výpadku příjmu. Proto jsou finanční částky, které si lidé takto půjčují obvykle spíše nízké. V dřívějších dobách byly půjčky pro nezaměstnané spíše výjimečné, dnes jsou naopak natolik rozšířené, že jejich poskytovatelé se předhání v tom, kdo nabídne lepší a výhodnější podmínky. I přesto, že žadatelé bez zaměstnání představují rizikovější skupinu zákazníků, samotné půjčky s žádným rizikem spojené nejsou. Velkou předností půjčky pro nezaměstnané je možnost jejího kompletního vyřízení online z pohodlí domova. Zabere vám to jen několik málo minut. Peníze můžete mít následně na účtuklidně ještě týž den. Jak už jste asi sami pochopili, tato půjčka je ideální pro ty, kteří potřebují půjčku ihned na ruku.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Potřeboval jsem si půjčit na nový telefon. Jelikož se mi půjčku podařilo splatit brzy, nezaplatil jsem moc peněz nad rámec

    5 000 Kč | MIROSLAV T., Polička, 23 let
  • Potřebovali jsme s manželem peníze na rekonstrukci podkroví. Manžel má záznam z minulosti, ale nakonec to šlo prakticky hned. Děkujeme

    50 000 Kč | KAMILA Z. BYSTŘICE, 46 let
  • Děkuji za rychlé vyřízení a ochotu

    5 000 Kč | Marcela P. - Trutnov, 22 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.