Žádost online

Studentská půjčka? Rychlá půjčka online může být i vaše

Studium vysoké školy není nic levného. Peníze sice můžete získat brigádou, kvůli které ale nebudete mít dostatek času na studium. Chcete studovat naplno, ale zároveň mít finanční zálohu?

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Studentská půjčka? Rychlá půjčka online může být i vaše

Určitě budete souhlasit, že studium vysoké školy je finančně náročné. Pokud nemáte štěstí na bohaté rodiče nebo jiného štědrého sponzora, tak se tento problém asi týká i právě vás. Nejčastějším a mezi studenty nejoblíbenějším řešením je brigáda, která ale na druhou stranu může výrazně snížit šanci na dokončení studia. V zahraničí jsou běžným řešením studentské půjčky, které se u nás teprve začínají rozšiřovat. Získat studentskou půjčku je přitom stejně snadné, jako získat jiný úvěr – stačí vyplnit online žádost a pak už jen počkat na její schválení.

Pro studentské půjčky je typické, že se často jedná o nižší finanční obnos, většinou v řádu několika tisícovek, někdy to ale může být i více. Například my vám nabídneme až desetitisíce korun, kterými budete moci disponovat prakticky ihned. Vše, co pro to musíte udělat, je jen vyplnit online žádost, což vám zabere několik minut, stejně tak dlouho trvá schválení. Peníze tak můžou být na vašem účtě ještě dnes. Velkou předností rychlé půjčky je její bezrizikovost – můžete ji kdykoliv odložit, snížit si splátky a využívat spoustu dalších výhod, které by vám banky nikdy nenabídly.

Tak například, mezi jeden z velkých kladů námi nabízené studentské půjčky patří to, že její schválení je zcela zdarma. To znamená, že vám odpadá starost s různými poplatky za zprostředkování půjčky a dalšími zbytečnými výdaji. A to asi přijde vhod každému. Stejně tak všichni studenti určitě ocení, že si můžou sjednat půjčku online, bez zbytečných průtahů a komplikované administrativy. To, zda máte nárok na půjčku, se dozvíte bez obtěžujícího papírování. Navíc ve chvíli, kdy nárok mít budete, znamená to pro vás peníze ihned na účtě.

Asi jste nevěděli, že takzvaná půjčka ihned je produktem, který nabízejí jak nebankovní, tak i bankovní společnosti. Je pochopitelné, že vlastnosti půjčky se v závislosti na poskytovateli liší. Často se různí částka čerpání, od které se také odvíjí doba, po kterou potom tento finanční obnos splácíte. Většinou pro její získání ani nepotřebujete dokládat příjmy, což je věc, která je pro studenty často komplikovaná a těžko prokazatelná. K jejímu poskytnutí navíc nepotřebujete ani ručitele. Když se jedná o nebankovní poskytovatele, obvykle nehraje roli ani zápis v rejstříku dlužníků.

U nás navíc máte jistotu schválení půjčky online. To pro vás znamená, že nebudete mít žádné starosti s tím, kolik zaplatíte nebo přeplatíte. Nejen studenti ocení, že nabízíme možnost individuálně si přizpůsobit výši splátek. Pokud vás potkají nečekané komplikace, což se může v životě přihodit každému, tak vám navíc umožníme si splátky dokonce odložit. Takovou rychlou půjčku vám určitě nenabídne každý. Mezi naše velké přednosti patří férové jednání. Na našich klientech si skutečně zakládáme a proto jsme velmi rádi, když se rozhodnou našich služeb využít opakovaně, což se často stává.

Rychlá studentská půjčka online rozhodně není cestou do dluhové pasti. Byla naopak navržena tak, aby vám co nejvíc usnadnila toto náročné životní období. S našimi podmínkami ji zvládne splatit skutečně každý a vy určitě nebudete výjimkou. Pro studenty je zcela jistě lepší variantou volit krátkodobé úvěry, které nejsou tolik závazné a nenesou s sebou tak velké riziko. To je jejich hlavní rozdíl a výhoda oproti dlouhodobým úvěrům, na které se většinou zaměřují spíše bankovní instituce, které k tomu mají prostý důvod – jsou pro ně zkrátka výnosnější. My se naopak zaměřujeme na to, co je výhodné pro vás.

Je už jen na vás, abyste si dobře promysleli, zda je pro vás výhodnější studentská půjčka od banky, nebo naopak od nebankovní instituce. Neexistuje žádná univerzální rada a ve výsledku můžete být spokojeni s obojím. Mějte však na paměti, že vaše bezpečí by mělo být vždy na prvním místě. Proto si dobře přečtěte, co ve smlouvě vlastně podepisujete. Nezbývá už nic jiného než každému studentovi popřát, aby zvolil tu nejlepší možnost, která v budoucnu ovlivní jeho život co nejpozitivněji.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Chtěla jsem nové domovní dveře, ale peněz nebylo nazbyt. Půjčka bez doložení příjmu www.DSCredit.cz poskytla peníze na účet obratem a já si mohla přání splnit. Díky!

    50 000 Kč | Alena, Liberec, 52 let
  • Potřebovali jsme s manželem peníze na rekonstrukci podkroví. Půjčka bez Solusu, kde má manžel záznam z minulosti, nám peníze poskytla prakticky hned. Děkujeme

    50 000 Kč | KAMILA Z. BYSTŘICE, 46 let
  • Byla jsem nucena podstoupit léčbu, kterou nehradila pojišťovna. Půjčka bez příjmu www.DSCredit.cz mi umožnila léčbu podstoupit, za což jsem moc vděčná. Ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení a milý přístup

    100 000 Kč | Květa - Praha, 55 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.