Žádost online

Studentská půjčka? Rychlá půjčka online může být i vaše

Studium vysoké školy není nic levného. Peníze sice můžete získat brigádou, kvůli které ale nebudete mít dostatek času na studium. Chcete studovat naplno, ale zároveň mít finanční zálohu?

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Studentská půjčka? Rychlá půjčka online může být i vaše

Určitě budete souhlasit, že studium vysoké školy je finančně náročné. Pokud nemáte štěstí na bohaté rodiče nebo jiného štědrého sponzora, tak se tento problém asi týká i právě vás. Nejčastějším a mezi studenty nejoblíbenějším řešením je brigáda, která ale na druhou stranu může výrazně snížit šanci na dokončení studia. V zahraničí jsou běžným řešením studentské půjčky, které se u nás teprve začínají rozšiřovat. Získat studentskou půjčku je přitom stejně snadné, jako získat jiný úvěr – stačí vyplnit online žádost a pak už jen počkat na její schválení.

Pro studentské půjčky je typické, že se často jedná o nižší finanční obnos, většinou v řádu několika tisícovek, někdy to ale může být i více. Například my vám nabídneme až desetitisíce korun, kterými budete moci disponovat prakticky ihned. Vše, co pro to musíte udělat, je jen vyplnit online žádost, což vám zabere několik minut, stejně tak dlouho trvá schválení. Peníze tak můžou být na vašem účtě ještě dnes. Velkou předností rychlé půjčky je její bezrizikovost – můžete ji kdykoliv odložit, snížit si splátky a využívat spoustu dalších výhod, které by vám banky nikdy nenabídly.

Tak například, mezi jeden z velkých kladů námi nabízené studentské půjčky patří to, že její schválení je zcela zdarma. To znamená, že vám odpadá starost s různými poplatky za zprostředkování půjčky a dalšími zbytečnými výdaji. A to asi přijde vhod každému. Stejně tak všichni studenti určitě ocení, že si můžou sjednat půjčku online, bez zbytečných průtahů a komplikované administrativy. To, zda máte nárok na půjčku, se dozvíte bez obtěžujícího papírování. Navíc ve chvíli, kdy nárok mít budete, znamená to pro vás peníze ihned na účtě.

Asi jste nevěděli, že takzvaná půjčka ihned je produktem, který nabízejí jak nebankovní, tak i bankovní společnosti. Je pochopitelné, že vlastnosti půjčky se v závislosti na poskytovateli liší. Často se různí částka čerpání, od které se také odvíjí doba, po kterou potom tento finanční obnos splácíte. Většinou pro její získání ani nepotřebujete dokládat příjmy, což je věc, která je pro studenty často komplikovaná a těžko prokazatelná. K jejímu poskytnutí navíc nepotřebujete ani ručitele. Když se jedná o nebankovní poskytovatele, obvykle nehraje roli ani zápis v rejstříku dlužníků.

U nás navíc máte jistotu schválení půjčky online. To pro vás znamená, že nebudete mít žádné starosti s tím, kolik zaplatíte nebo přeplatíte. Nejen studenti ocení, že nabízíme možnost individuálně si přizpůsobit výši splátek. Pokud vás potkají nečekané komplikace, což se může v životě přihodit každému, tak vám navíc umožníme si splátky dokonce odložit. Takovou rychlou půjčku vám určitě nenabídne každý. Mezi naše velké přednosti patří férové jednání. Na našich klientech si skutečně zakládáme a proto jsme velmi rádi, když se rozhodnou našich služeb využít opakovaně, což se často stává.

Rychlá studentská půjčka online rozhodně není cestou do dluhové pasti. Byla naopak navržena tak, aby vám co nejvíc usnadnila toto náročné životní období. S našimi podmínkami ji zvládne splatit skutečně každý a vy určitě nebudete výjimkou. Pro studenty je zcela jistě lepší variantou volit krátkodobé úvěry, které nejsou tolik závazné a nenesou s sebou tak velké riziko. To je jejich hlavní rozdíl a výhoda oproti dlouhodobým úvěrům, na které se většinou zaměřují spíše bankovní instituce, které k tomu mají prostý důvod – jsou pro ně zkrátka výnosnější. My se naopak zaměřujeme na to, co je výhodné pro vás.

Je už jen na vás, abyste si dobře promysleli, zda je pro vás výhodnější studentská půjčka od banky, nebo naopak od nebankovní instituce. Neexistuje žádná univerzální rada a ve výsledku můžete být spokojeni s obojím. Mějte však na paměti, že vaše bezpečí by mělo být vždy na prvním místě. Proto si dobře přečtěte, co ve smlouvě vlastně podepisujete. Nezbývá už nic jiného než každému studentovi popřát, aby zvolil tu nejlepší možnost, která v budoucnu ovlivní jeho život co nejpozitivněji.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Šetřila jsem na nový mobil a ještě pár tisíc mi chybělo. Moc děkuji, že existuje nebankovní půjčka, kterou jste mi pomohli najít.

    10 000 Kč | Barbora, Praha, 25 let
  • Dostal jsem nečekaně výpověď z bytu, kde jsem byl v pronájmu. Musel jsem si najít nové bydlení, ale neměl jsem na zaplacení kauce a nákup vybavení. S půjčkou přes www.DSCredit.cz jsem tuhle situaci zvládl

    100 000 Kč | ROMAN V. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, let
  • Potřebovali jsme s manželem peníze na rekonstrukci podkroví. Manžel má záznam z minulosti, ale nakonec to šlo prakticky hned. Děkujeme

    50 000 Kč | KAMILA Z. BYSTŘICE, 46 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.