Žádost online

Nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

Půjčky online bez registru můžete získat i vy. Půjčka bez doložení příjmů bude ihned u vás. Ocitli jste se ve složité finanční situaci a zrovna jste bez rezervy? To není žádný problém – jsme tu od toho, abychom vám nabídli rychlé, férové a bezpečné řešení vaší situace. Navíc si můžete půjčku sjednat zdarma a získat tak peníze zcela bez poplatků.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Nebankovní půjčka bez doložení potvrzení o příjmu

V životě každého z vás se můžou objevit komplikace a nepříznivá finanční situace je na světě. Proto jsme tady my. Našim posláním je právě pomáhat lidem, kteří se dostali do nepříjemných finančních problémů. Pokud jste se i vy dostali do podobných potíží, vyřídíme vám nebankovní půjčku bez Solusu. Žádost online budete mít vyplněnou za chvilku. Ani se tomu nechce věřit, ale peníze můžete mít na svém účtě do několika minut. Přesvědčit se můžete sami – zvolte si půjčku na jakoukoliv částku do 100 000 Kč. Vaši žádost nám trvá posoudit 15 minut, peníze vám odešleme ihned a půjčka bez doložení potvrzení o příjmu je vaše.

 

Získat finanční pomoc nikdy nebylo snadnější. Zajistíme vám půjčku bez Solusu a bez doložení potvrzení o příjmu. Jen ty nejlepší zkušenosti s námi má stále více klientů, kteří se k nám dokonce opakovaně vrací. A co může být pro lepší vizitkou, než právě spokojený zákazník? Za vyřízení půjčky navíc nechceme žádné poplatky a nabízíme vám možnost ji během prvních 14 dnů vrátit. A co víc, splátky si můžete kdykoliv snížit nebo je odložit. Splácet můžete až po dobu 84 měsíců.

 

Půjčky bez Solusu jsou na finančním trhu velmi vyhledávané. Jaké jsou jejich přednosti? Především poskytují rovnoprávné podmínky všem, kteří si o ni zažádají. O půjčku může zažádat úplně kdokoliv – nebudeme vás obtěžovat s dokládáním příjmů, ani hledat záznamy v rejstříku dlužníků. Jedinou naší podmínkou je schopnost poskytnutý úvěr splatit. Navíc vám nabízíme skutečně rychlý způsob, jak půjčku získat – půjčky online jsou skvělým řešením, které vám ušetří spoustu času a zbytečné papírování.

 

Právě rychlost jednání a možnost získat půjčku online je naší největší konkurenční výhodu oproti bankám. Bankovní instituce většinou zdlouhavě prověřují registr dlužníků. Navíc po vás budou také chtít doložení příjmů, zaměstnání a další podobné informace. Banky jsou vždy těmi, co si diktují další podmínky – to nebankovní instituce, vám poskytnou požadovanou půjčku bez dalších závazků. Stejně je tomu i u nás. Půjčka bez potvrzení o příjmu má většinou hodnotu několika tisíc, ale mnohdy se může jednat i o vyšší částku. To záleží na možnostech každého z poskytovatelů nebankovních půjček.

 

Naší další výhodou je sjednání půjčky zdarma. Jedná se o výhodu, kterou vám jen tak někdo neposkytne. S první půjčkou totiž nezaplatíte vůbec nic navíc. Garantujeme vám, že před vámi neskrýváme žádné poplatky. Tato bezpečná a férová nabídka může vytrhnout trn z paty třeba právě vám. Navíc můžete peníze díky půjčce online získat prakticky ihned. Věříme, že tato možnost vás potěší.

 

Proč jsou naše půjčky bezpečné? Má to velmi jednoduché vysvětlení. Malá půjčka s sebou zkrátka nese malé riziko – a to na obou stranách, jak u věřitele, tak u dlužníka. Zákazníci většinou nemají problém malý finanční obnos splatit, stejně tak snadné je tedy pro věřitele částku získat zpět. Jedná se tedy o nabídku výhodnou pro obě strany. S vyššími částkami už je to pochopitelně komplikovanější, protože i od nebankovního poskytovatele půjček je získáte jedině za jistých podmínek. Přesto jsou mnohdy benevolentnější a přizpůsobí se vám snadněji a ochotněji než banky.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Dostala jsem se do finanční krize a nutně potřebovala půjčit. Všude přede mnou zavírali dveře. Až jediná půjčka na ruku www.DSCredit.cz mi peníze nabídla bez čekání a vytrhla mi tak trn z paty

    2 000 Kč | ROMANA B. PŘELOUČ, 42 let
  • Měla jsem daleko do výplaty a nevyšly mi peníze na paušál. Půjčka ihned mi pomohla a zachránila mě od pokuty

    2 000 Kč | Jana Z., 32 let
  • Chyběly mi peníze na rekonstrukci kuchyně. Jsem ráda, že je tu půjčka na op, která mi poslala peníze okamžitě po schválení žádosti

    10 000 Kč | Karolína - Č. Třebová, 50 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.