Žádost online

Půjčka pro problémové klienty

Problémový klienti mají vždy těžké půjčit si peníze. Banky jim většinou nepůjčí proto, že jejich bonita není dostatečná a představují příliš velké riziko. Jedinou možností je pak nebankovní půjčka, avšak ani ta není zárukou, že půjčku jako problémový klient dostanete. Ne každý vám dá šanci, my však ano, protože věříme, že dostat se do problémů se splácením není těžké, a mnohdy to není ani vaší vinou. Jestliže potřebujete rychlou půjčku bez problémů, jsme tím pravým řešením.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Půjčka pro problémové klienty

Svou nebankovní půjčku můžete mít do 5 minut na svém účtu, a to i v případě, že jste problémový klient. My vás nebudeme zbytečně prověřovat a chtít po vás doložení všech možných dokumentů. Nečekejte a vyplňte online žádost o půjčku a budete mít peníze ještě dnes.

 

My přistupujeme k problémovým klientům jako ke každému jinému, kdo si požádá o půjčku. Žádost posoudíme a případně půjčku schválíme – a to ve většině případů, u nás schvalujeme půjčky přibližně v 80 %, což je skutečně vysoká šance na půjčku i pro problémové klienty. Vyzkoušejte zcela jiný přístup, my vás respektujeme jako rovného partnera, nikoli dlužníka. Pro nás jsou naši klienti skutečně důležití a záleží nám na jejich spokojenosti.

 

Do problémů se splácením se dostává stále více lidí

 

V České republice dluží stále velká část populace, v regionech, kde je nedostatek práce, zejména v příhraničí, je obrovská míra exekuce. I proto chápeme, že mnohdy se věci seběhnou tak rychle, že najednou nemáte z čeho svou půjčku splácet, nebo se jednou opozdíte například s platbou za telefon a rázem jste v registru dlužníků. Přitom to ještě neznamená, že jste automaticky neschopni splácet, víme, že do registru dlužníků se opravdu může dostat každý.

 

Půjčky pro problémové klienty jsou ve většině případů skutečně jen výsadou nebankovních společností, protože pro banky tito klienty představují až příliš velké riziko. Banky jsou schopny vám žádost o půjčku zamítnout i na základě maličkosti, natožpak toho, že jste v registrech dlužníků, jako je třeba Solus nebo bankovní registr problémových klientů. Dnes jsou však nebankovní půjčky naštěstí velmi dobrou alternativou, v mnoha případech dokonce výhodnější.

 

Dnes už neplatí, že nebankovní půjčky jsou nevýhodné, spíše naopak. V rámci konkurenčního boje už většina poskytovatelů nebankovních půjček nabízí lepší a výhodnější podmínky než klasické banky, Není to jen možnost odložit si splátky, splatit půjčku ještě před její splatností a podobně. Dokonce vám nabídnou půjčku bez poplatků. My považujeme poplatek za poskytnutí úvěru za naprostý nesmysl, proto ho u nás nečekejte.

 

Jestliže potřebujete půjčit rychle peníze, a nezáleží, zda je to půjčka pro problémové klienty, využijte výhody naší flexibilní společnosti. Stačí vyplnit online žádost a můžete si půjčit až 100 000 Kč bez poplatku za poskytnutí úvěru. Navíc poskytujeme výhodné úvěry a mnoho klientů si u nás půjčuje opakovaně. Buďte chytří jako oni a ušetřete s našimi nebankovními půjčkami, problémem není ani SMS půjčka pro problémové klienty, mějte tak peníze ještě dnes na svém účtu.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Šetřil jsem na nový mobil a ještě pár tisíc mi chybělo. Moc děkuji, že existuje nebankovní půjčka, která mi obratem schválila žádost a poskytla peníze

    10 000 Kč | Barbora, Praha, 25 let
  • Dostal jsem nečekaně výpověď z bytu, kde jsem byl v pronájmu. Musel jsem si najít nové bydlení, ale neměl jsem na zaplacení kauce a nákup vybavení. S půjčkou www.DSCredit.cz jsem tuhle situaci zvládl

    100 000 Kč | ROMAN V. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, let
  • Potřebovala jsem půjčit peníze na novou televizi, www.DSCredit.cz mi vytřela zrak. Tahle půjčka bez Solusu žádost schválila rychle a oceňuji, že nenahlíží do registru, kde mám malý vroubek

    10 000 Kč | JIŘINA H. Šumperk, 32 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.