Žádost online

Půjčka pro problémové klienty

Být označen za problémového klienta je tak snadné. Stačí jediné zaškobrtnutí v podobě pozdě zaslané splátky a problém je na světě. Přitom nemusí být ani příčina v nedostatku financí, ale například v tom, že špatně zadáte trvalý příkaz. Vysvětlujte to ale bankovnímu úředníkovi. V lepším případě se vám vysměje. U nebankovních poskytovatelů půjček se vám ale nikdo smát nebude. Půjčku obvykle zařídíte online a navíc za mnohem flexibilnějších podmínek než v bance.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka pro problémové klienty

Bezproblémová půjčka pro problémové klienty

Většina opravdu problémových klientů se vyznačuje tím, že není dostatečně bonitní, to znamená, že nemají odpovídající příjem, který by pokryl jejich běžné potřeby, anebo u nich již v minulosti nastaly potíže se splácením dluhu. Právě tito lidé ale potřebují peníze půjčit, aby z nich mohli pokrýt potřeby svoje a svých dětí. Nízký příjem však není zárukou včasného splacení dluhu. To ale nebankovní společnosti neřeší. Dobu splácení je možné nastavit individuálně a výši splátek přizpůsobit individuálním poměrům klienta. Neexistuje žádný předem daný scénář splácení dluhu. Vše je flexibilní a maximálně přizpůsobivé momentální situaci. Dostat se do problémů se splácením je tak snadné a může se to stát každému.

Příliš velké riziko pro banku

Klienti, které banky označují za problémové, pro ně představují tak velké riziko, že jim raději nepůjčí. Co ale mají tito lidé dělat, když peníze akutně potřebují? Naštěstí v tomto vychází vstříc nebankovní společnosti, které půjčku za určitých podmínek poskytnou i klientům, kteří v minulosti měli potíže se splácením jiného dluhu. A to je férové řešení. Stačí vyplnit online formulář a během několika minut se dozvíte, zda půjčku dostanete a jaká bude její výše. To je ideální řešení pro rychlou půjčku bez problémů.

Do problémů se splácením se dostává stále více lidí

Pokud se to stalo i vám, nemusíte se obávat, že byste patřili k menšině. V České republice dluží stále velká část populace zejména v regionech s vysokou nezaměstnaností. Proto není výjimkou, že se opozdíte například s pravidelnou platbou za telefon anebo se zaplacením zálohy za plyn nebo elektřinu. I přestože fakturu nakonec zaplatíte, ale se zpožděním, můžete se rychle dostat do registru dlužníků a ani o tom nemusíte vědět. To ale vůbec neznamená, že byste neměli být schopni splácet půjčku. Banky bohužel nezajímá proč a za jakých okolností jste se dostali do potíží se splácením, a rovnou vás klasifikují jako problémové klienty.

Půjčky pro problémové klienty jsou výsadou nebankovních společností

To je bohužel fakt, protože banky vám v případě, že jste problémový klient, zkrátka nepůjčí. Banky jsou schopny vám žádost o půjčku zamítnout i na základě maličkosti. V současné době jsou naštěstí nebankovní půjčky velmi dobrou alternativou, v mnoha případech dokonce výhodnější než půjčky bankovní. Dnes už neplatí, že nebankovní půjčky jsou nevýhodné. V rámci konkurenčního boje se většina nebankovních půjček snaží nabídnout lepší a výhodnější podmínky, případně i jen možnost bezplatně odložit splátky. V některých případech můžete dokonce dostat půjčku zcela zdarma. Pokud narazíte u úvěru na opravdu výhodné podmínky, obvykle nebývá problém si navíc půjčovat i opakovaně.

I problémoví klienti si zaslouží férovou půjčku

Nespokojte se u půjčky jen tak s nějakými podmínkami. Chtějte to nejlepší, co můžete dostat. Férové podmínky si u půjčky zasloužíte, ať jste nebo nejste problémový klient. Každý má právo na to být respektován i v případě, že si potřebuje půjčit peníze.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Toužili jsme s manželem po krytém bazénu. Žádost vyřídili rychle, peníze jsme měli na účtu v krátkém čase a jednání bylo super. Děkujeme

    100 000 Kč | KATEŘINA N., 49 let
  • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

    5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
  • Potřebovala jsem ke studiu na vysoké škole nový notebook, ale z brigády bych si na něho nikdy nenašetřila. Kamarádka mi poradila www.DSCredit.cz, kde mi peníze zařídili bez zbytečného zdržování a zdlouhavého papírování

    20 000 Kč | Lenka P. - Lužice, 22 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.