Žádost online

Úvěr bez Solusu

Jestliže se jednou dostanete do registru dlužníků, můžete si být jisti tím, že v bance úvěr nedostanete. Kromě prověřování v Solusu, totiž dochází i k proklepnutí klienta v dalších registrech dlužníků a jestliže se objeví nějaký problém, můžete většinou na půjčku opravdu zapomenout. Měřítko pro posuzování žadatele o bankovní úvěr jsou extrémně přísná. I nebankovní společnosti svoje klienty prověřují, často však jsou schopny flexibilně reagovat na různé žadatele a také zohlednit důvod, proč se konkrétní člověk do registru dostal. A to je mnohem férovější řešení.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Úvěr bez Solusu

Co je to Solus?

Slyšíte to všude. Hlavně se nedostat do Solusu. Ale co že to ten Solus vlastně je? Jde o sdružení právnických osob, tedy firem, které mezi sebou sdílejí informace o svých klientech s cílem snížit riziko poskytování vlastních služeb. Zkratka SOLUS vznikla jako akronym z prvních písmen označení Sdružení na ochranu leasingu a úvěrů spotřebitelům. Jednotliví členové tohoto sdružení pochází z nejrůznějších oblastí. Jde například o bankovní i nebankovní finanční společnosti, mobilní operátory, dodavatele energií a další. Díky tomu se do registru Solusu můžete dostat i v případě, že nezaplatíte včas fakturu za telefon nebo zálohu za elektřinu.

Jak se můžete dostat do registru Solusu?

Dostat se do Solusu je velmi snadné. Stačí se zdržet s platbami za tři po sobě následující splátky. Jestliže jste si úvěr čerstvě sjednali, stačí na záznam v tomto registru pouhé dvě po sobě jdoucí nezaplacené splátky. A na konci smluvního období dokonce pouhá jedna. Z toho je jasně patrné, že do tohoto registru se můžete dostat i při sebemenším zaškobrtnutí. Záznam je v něm navíc veden poměrně dlouhou dobu. V případě telefonního operátora jde o 1 rok, jestliže se opozdíte se splátkami bankovního nebo nebankovního úvěru, může záznam v registru přetrvávat až 3 roky. A po tuto dobu vám žádná banka nebude chtít půjčit.

Zjistili jste, že jste v Solusu?

Většina lidí to zjistí právě v době, kdy jde žádat o půjčku do banky. Ta je jim pochopitelně zamítnuta. Banky mají měřítko posuzování klientů nastaveno opravdu velmi přísně. K podobnému typu proklepnutí klientů přistupují ale i nebankovní společnosti. Můžete si být jisti tím, že jakmile zažádáte o půjčku, i nebankovní poskytovatel si o vás vše zjistí. Obvykle však není finální verdikt o poskytnutí půjčky tak striktní jako v bance, protože nebankovní poskytovatelé půjček jsou flexibilní a zajímají se o to, proč se jejich klienti do registru dlužníků dostali.

Nebankovní půjčka bez Solusu není úplně bez prověřování

Každý případ je posuzován individuálně a dokonce je i prostor pro vysvětlování a řešení na míru. Jestliže je záznam v Solusu i vaším případem, nebojte se vyplnit online formulář a zjistit, zda máte šanci vůbec o úvěru uvažovat, případně v jaké výši vám může být poskytnut. Posouzení žádosti je opravdu velmi rychlé, většina klientů se verdikt dozví do několika málo minut. Pokud bude vaše žádost posouzena kladně, můžete mít peníze na účtu ještě dnes. Vybrat si ale můžete také výplatu na ruku v hotovosti. Vše záleží na vašich preferencích. Navíc můžete všechno vyřešit online z pohodlí vašeho domova. Nemusíte se tedy žádnému bankovnímu úředníkovi zpovídat z toho, na co si chcete půjčit. Takto lze získat půjčku v řádech jednotek, ale i desítek tisíc korun. Přizpůsobte si výši úvěru i dobu splácení a velikost splátek na míru a získejte bezpečnou půjčku, která vám pomůže v době, kdy to nejvíce potřebujete a v budoucnu je velmi snadno splatíte.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Dostal jsem nečekaně výpověď z bytu, kde jsem byl v pronájmu. Musel jsem si najít nové bydlení, ale neměl jsem na zaplacení kauce a nákup vybavení. S půjčkou přes www.DSCredit.cz jsem tuhle situaci zvládl

    100 000 Kč | ROMAN V. MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, let
  • Když jsem se ocitl bez práce, půjčka ihned mi pomohla tuhle životní etapu zvládnout a přečkat do doby, než jsem si našel novou práci a dostal první výplatu

    10 000 Kč | Petr - Ostrava, 47 let
  • Děkuji za rychlé vyřízení a ochotu

    5 000 Kč | Marcela P. - Trutnov, 22 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.