Žádost online

Úvěr bez Solusu

Zatímco banky ve většině případů nepůjčují úvěry bez registru a každého klienta si prověřují nejen v registru dlužníků, jako je například Solus, ale také v jiných, především bankovních registrech, kde jsou i takové záznamy, jako třeba platební morálka a podobně. Kvůli tomu často trvá schválení půjčky až nepřiměřeně dlouho. Avšak nebankovní společnosti vám půjčí bez dokládání příjmů do několika minut, my posuzujeme žádosti do 5 minut a peníze můžete mít na účtu ještě dnes.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Naše nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení půjčky je u nás zdarma. Nic neplatíte ani za předčasné doplacení půjčky kdykoli v průběhu splácení. Splátkový kalendář je možné nastavit až na 84 měsíců a v případě finanční tísně si můžete odložit splátky i na 4 měsíce. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova.

Chci si půjčit

Úvěr bez Solusu

Vyplňte online žádost o půjčku, my ji posoudíme a pošleme vám půjčku až 100 000 Kč, nezabere vám to více než pár minut. Vylepšit si finanční situaci nebylo nikdy snazší. Vše vyřešíte online z pohodlí domova, naše nebankovní úvěry bez Solusu jsou tu právě pro vás.

 

Preferujeme úvěr bez zástavy a nahlížení do Solusu, protože si zakládáme na klientském přístupu, pro nás nejste dlužník, ale klient. Věříme ve vaši odpovědnost půjčku splácet, i když víme, že do problémů se může dostat každý. Přesto rozhodně nepotřebujeme, abyste nám něčím ručili, nebo dokonce sháněli ručitele. Stejně tak nemusíte dokládat příjmy, potvrzení o zaměstnání a podobně. Vyzkoušejte výhodné úvěry bez Solusu a uvidíte, že budete příjemně překvapeni.

 

Obliba úvěrů bez Solusu roste, dosáhnou na ně méně bonitní klienti

 

Statistiky ukazují, že úvěr bez Solusu stoupá na popularitě a mnoho klientů ho využívá opakovaně. Je to především díky tomu, že může sloužit i jako půjčka pro problémové klienty, kteří by jinak měli značný problém kdekoli dostat úvěr. Například banky by jim kvůli příliš velkému riziku nepůjčili, i když mnohdy jde jen o několikatisícové částky, například o půjčky do 5000 Kč.

 

Úvěr bez Solusu využívají i lidé, kteří jsou jinak méně bonitní. Jedná se především o nezaměstnané a důchodce, například půjčka pro důchodce není vůbec samozřejmost, přesto i tito lidé si potřebují čas od času vylepšit rozpočet. Mnohdy mají bez půjčky velký problém zaplatit neočekávaný výdaj, jako je třeba nedoplatek za elektřinu, doplatky za léky a podobně. Lidé v důchodovém věku jsou zkrátka pro mnoho bankovních i nebankovních společností spíše považovaní za problémové.

 

Úvěr bez registru a bez poplatků, mějte peníze ještě dnes na účtu

 

My však nemáme problém půjčit lidem do důchodu, stejně tak poskytujeme i půjčky do výplaty, jedná se o úvěry bez registru, které slouží především k tomu, abyste přečkali období před výplatou, kdy už nemáte peníze a nemuseli přitom snižovat svůj životní standard. Jednoduše si půjčíte, a vše splatíte z následující výplaty. Půjčky do výplaty jsou prakticky bez rizika a bezpečné. Naši klienti je bez problémů ve většině případů splatí.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
100,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

U nás jen výhodně

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, vyplácíme peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Půjčka na op mi okamžitě poskytla peníze na novou střechu. Díky vám mi nepoteče do baráku, moc děkuji!

    100 000 Kč | JINDŘICH L. - Brno, 45 let
  • Každý se může dostat do složité situace. Mně se to stalo minulý měsíc, kdy se mi sešly nečekané výdaje, a já si nevěděla rady, jak naložit s penězi. Naštěstí tu byla půjčka na ruku www.DSCredit.cz, která mi poskytla peníze hned

    5 000 Kč | Marie L., JESENÍKY, 58 let
  • Půjčil jsem si od www.DSCredit.cz na nové auto, když se to moje ze dne na den rozhodlo, že jednoduše vypoví službu. Peníze jsem měl okamžitě a splátky jsou férové. Tahle půjčka na účet je super, doporučuji

    80 000 Kč | OTAKAR P. ŽĎÁR NAD SÁZAVOU, 30 let
84 splatnost až 84 měsíců
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13%, úroková sazba 12,26%, měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. více info např. zde ) p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), Mininální RPSN 9,90%, maximální RPSN 18,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.