Žádost online

Půjčka bez Solusu

Využijte jedinečnou šanci získat svou půjčku i vy. Věřte, že ideálnější doba nastane jen těžko.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka bez Solusu

Půjčky bez Solusu jsou také bez zbytečných starostí.

Je to jednoduché, stačí vyplnit formulář, což vám zabere jen pár minut a zažádat si o rychlou půjčku od 1 000 do 100 000 Kč. Následně jen potvrdíte své údaje a žádost odešlete. Jednodušeji už to jít ani nemůže, že ano?

Pro koho jsou půjčky bez registru určeny?

Rychlá půjčka bez registru je vhodná pro všechny, kteří potřebují své peníze co nejrychleji, ale přitom by jim běžné bankovní instituce nepůjčily kvůli špatné bonitě, většinou kvůli zápisu v registru dlužníků, případně z jiných důvodů. Navíc běžné banky mají stále mnoho času, takže než půjčku schválí a odešlou na účet, může uběhnout i několik dní. Mezitím už možná peníze ani nemusíte potřebovat.

V případě nebankovních společností je právě flexibilita silnou stránkou. Navíc už dnes dávno neplatí, že půjčkybez registru jsou za horších podmínek s vyššími úroky. Nebankovní společnosti dnes nabízí často i mnohem výhodnější podmínky než banky, přesvědčit se o tom můžete sami.

Do registru dlužníků se můžete dostat rychleji, než si myslíte. Stačí jedna pozdě uhrazená faktura za telefon, opoždění se splátkou, nezaplacení pojistného, které platíte jednou ročně, takže lehce zapomenete. Ve všech těchto případech je z vás velmi rychle dlužník se záznamem. Navíc o tom mnohdy ani nevíte, takže se nemůžete nijak bránit.

Registrů, kde se vaše jméno může objevit je hned několik. Jednak je to klasický Solus, kde se objevují záznamy o těch, kteří jsou v prodlení se splátkami, dále je to Bankovní registr klientských informací, ten vás naopak eviduje i v případě, že nedlužíte, zkrátka jen zaznamenává, zda máte už nějakou půjčku. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na Nebankovní registr klientských informací. Možností, kde vás mohou banky prověřit, je hned několik.

S tím se také pojí fakt, že nakonec ani nemusíte dlužit, aby vám banka nepůjčila peníze. Zkrátka stačí, když z těchto registrů usoudí, že jste předlužení, tedy že máte více půjček, než reálně můžete zvládat splácet – přitom však nemusí znát váš příjem. Takže vyhodnocování bonity je jako vaření z vody. Možná vás napadlo, že zkusíte dluhy zatajit, ale víte, že se tím dopouštíte úvěrového podvodu?

Nejjednodušší variantou je opravdu vyžít rychlou půjčku bez registru. Nevystavujete se tak žádnému riziku a většinou ani odmítnutí. Po schválení půjčky máte peníze rychle na účtu a prakticky se nemusíte o nic starat.

Tematické články

Jak se nedostat do registru dlužníků? Dejte si pozor na několik důležitých věcí

V úvěrových registrech jsou shromažďovány informace o všech klientech nejen finančních subjektů, kteří si v minulosti půjčili finanční prostředky či je mají půjčené v současné době. Důležitý je ale charakter informací, který je v registru o konkrétním člověku veden. Ten následně slouží k posouzení jeho bonity a tedy schopnosti splácet. Informace z úvěrových registrů jsou bankovními i nebankovními ústavy následně využívány jako velmi důležitý podklad pro rozhodnutí, zda dotyčnému poskytnou další půjčku či nikoliv.

Celý článek
Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Díky vám mi nepoteče do baráku, moc děkuji!

    100 000 Kč | JINDŘICH L. - Brno, 45 let
  • Měla jsem daleko do výplaty a nevyšly mi peníze na paušál. Půjčka ihned mi pomohla a zachránila mě od pokuty

    2 000 Kč | Jana Z., 32 let
  • Byla jsem nucena podstoupit léčbu, kterou nehradila pojišťovna. Ještě jednou děkuji za rychlé vyřízení a milý přístup

    100 000 Kč | Květa - Praha, 55 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.