Žádost online

Půjčka pro nezaměstnané a dlužníky ihned

Ztráta práce určitě nemusí nutně znamenat konec. Většinou jde jen o to, jak se k takové situaci postavíte, ale hlavně, jestli máte na účtu důležitou finanční rezervu, která vám pomůže překlenout období, než si najdete práci novou. A věřte, že s námi takovou rezervu máte vždy – stačí jen vyplnit online žádost.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka pro nezaměstnané a dlužníky ihned

V případě, že přijdete o své zaměstnání, se můžete velmi rychle dostat do nebezpečné dluhové pasti. Zadlužíte se tak velmi rychle a následně vám většinou nikdo půjčku neposkytne. Jenže na druhou stranu, jak se z takové situace dostat, když zaměstnání nemůžete dlouhodobě najít, nebo naopak potřebujete kapitál, abyste ho mohli vykonávat? Typicky například různá řemesla a podobně. My vám v takovém případě podáme pomocnou ruku, stačí vyplnit online žádost o půjčku a můžete mít na účtu ještě dnes nejlevnější půjčku pro nezaměstnané.

Naše nejlevnější půjčka pro nezaměstnané vám pomůže v období, kdy nemáte práci, zaplatit ty nejdůležitější položky, například nájemné, poplatky za energii a podobně. Samozřejmě se může stát i zdrojem výživy celé rodiny. Půjčit si můžete jednoduše až 100 000 Kč, takže rezerva je vskutku velká, navíc vám odložíme splátky klidně o 4 měsíce, jestliže nebudete mít z čeho splácet. Vše si můžete rozložit do období až 84 měsíců, takže se nevystavujete téměř žádnému většímu riziku.

Nemusíte tak čekat, až se z vás stanou dlužníci, kteří nedokáží splácet své dluhy. Naopak můžete využít naší férové nabídky. V případě, že si opět najdete práci, můžete celou částku bez sankcí splatit, nebo si například navýšit splátky, to je samozřejmě jen na vás. Jsme férovým poskytovatelem nebankovních půjček, který si zakládá na klientském přístupu, protože víme, jak je takový servis důležitý z hlediska dlouhodobého podnikání. Ostatně i to je důvod, proč si u nás klienti rádi opakovaně půjčují peníze.

Dříve bývaly půjčky pro nezaměstnané velmi nedostupné, a to zejména kvůli riziku pro věřitele. To samozřejmě stěžovalo celou situaci, kdy lidé přišli o zaměstnání, rázem totiž neměli kde získat peníze. Dnes je situace příznivější, i když stále jsou půjčky pro nezaměstnané a zadlužené doménou spíše nebankovních poskytovatelů půjček, konzervativní banky se tomuto trhu vyhýbají. Na druhou stranu to nemusí být vůbec špatně, protože právě konkurence těchto společností tlačí ceny a poplatky za takové půjčky velmi nízko.

Dnes už tedy není těžké získat jako nezaměstnaný a zadlužený člověk půjčku. Nevadí ani exekuce. Všechno si dokážete zařídit během pouhých 5 minut z pohodlí svého domova a peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes. Doba se opravdu výrazně změnila ve prospěch všech klientů, kteří žádají o půjčky. Je to jedině dobře, protože právě díky takovému přístupu je velká pravděpodobnost, že ztráta zaměstnání nebude mít tak katastrofální dopad na rodiny.

Během svého života přijde o práci nebo ho změní až 80 % všech zaměstnanců. Nejhorší je situace v předdůchodovém věku, kdy je v případě ztráty zaměstnání těžké najít si další práci. Naštěstí naše půjčky jsou tak výhodné a levné, že je zvládnete bezproblémově splatit i z malého důchodu. Nejnižší splátka může být pouhých 198 Kč měsíčně, a to je naprosto zanedbatelná částka pro jakýkoli rozpočet. Nedostávejte se tak zbytečně do existenčních problémů.

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Pro koho je určena půjčka pro dlužníky?

Půjčka pro dlužníky neboli půjčka bez registru je určena především pro lidi, kteří v nedávné minulosti měli problémy s dluhy, nezvládali splácet své závazky a dostali se například do insolvenčního řízení nebo do exekuce. Stejně tak je určena i pro lidi, kteří dluhy stále ještě mají.

Je vhodná i pro lidi bez dluhů?

Půjčka pro dlužníky nemusí být pouze pro dlužníky. Mohou o ni požádat i lidé, kteří v minulosti dluhy měli a řádně je splatili (a nemají tedy negativní záznam v registrech dlužníků) nebo kteří dluhy ani půjčky nikdy neměli. Tito žadatelé si ale mohou vzít i jakoukoliv jinou půjčku, která pro ně může být z hlediska úroků a RPSN výhodnější.

Jak o půjčku pro dlužníky můžu požádat?

Najděte si poskytovatele, který nabízí půjčku pro dlužníky nebo půjčku bez registru. Zpravidla jde o nebankovní půjčku. O půjčku můžete požádat online přes webové stránky poskytovatele, kde vyplníte formulář, přiložíte požadované dokumenty a žádost odešlete. Často je možné o půjčku pro dlužníky požádat i telefonicky. A pokud má poskytovatel kamennou pobočku, je možné požádat o půjčku pro dlužníky i osobně.

Musím k žádosti o půjčku dokládat svůj příjem?

Ano. Poskytovatel ze zákona musí kontrolovat registry dlužníků, ale je ochoten půjčit i lidem, kteří mají negativní záznam. Aby bylo zřejmé, že žadatel o půjčku bude schopen půjčku řádně splácet, požaduje poskytovatel už u samotné žádosti o půjčku doložení příjmů. Může jít o výpis z bankovního účtu, někdy postačí pouze výplatní páska, jindy je vyžadováno potvrzení zaměstnavatele.

Jak vysoká může být půjčka pro dlužníky?

Výše půjčky pro dlužníky se liší poskytovatel od poskytovatel. Zpravidla ovšem dosahuje výše maximálně několik desítek tisíc korun. Vyšší půjčky v řádech statisíců či milionů korun bývají poskytovány lidem s pozitivní splátkovou minulostí. Pojistkou proti nesplácení navíc v tomto případě bývá výrazně vyšší úrok a RPSN než u běžné půjčky.

Existuje i bankovní půjčka pro dlužníky?

Obvykle ne. Banky produkt „půjčka bez registru“ nenabízejí. Některé ovšem mohou učinit výjimku, pokud je žadatelem jejich dlouholetý klient, znají jeho platební minulost a má dostatečné příjmy na to, aby požadovanou půjčku dokázal splácet. Záleží to ovšem na rozhodnutí konkrétní banky – většinou vás bohužel odmítnou a musíte si vzít nebankovní půjčku.

Tematické články

Půjčka pro dlužníky: Je to výhodná volba?

Dnes se budeme podrobně věnovat půjčkám pro jedince, kteří se nacházejí v nepříjemné dluhové spirále. Budeme zkoumat, zda je tento typ půjček pro ně vhodným řešením.

Celý článek

Půjčka pro dlužníky: Je to rozumný krok?

Existuje široce diskutovaná myšlenka, že lidé s dluhem již nemají naději na získání další půjčky. Všichni znají tvrzení, že pokud máte negativní záznam v registru dlužníků, žádná banka ani nebankovní společnost vám neposkytne půjčku. Ale toto tvrzení není zcela pravdivé. Existuje něco, co se nazývá "půjčka pro dlužníky," a těší se poměrně velké oblibě.

Celý článek

Půjčka pro dlužníky: Opravdu nejlepší řešení pro vaši finanční situaci?

V tomto článku se podrobněji zabýváme fungováním půjček pro dlužníky, možnostmi, které tyto nabízejí, a jak správně vyhodnotit, zda je tato možnost skutečně vhodná pro vaše individuální finanční potřeby. Pokusíme se rozkrýt, jak tato služba může přispět k překonání finančních obtíží dlužníků, ale také upozorníme na možná rizika a úskalí, které mohou vést k dalším komplikacím v budoucnosti.

Celý článek

Půjčky pro dlužníky: Rizika a příležitosti

V tomto náhledu na fungování půjček pro dlužníky se zaměříme na to, jak tento druh úvěru může nabízet alternativní možnosti financování pro ty, kdo se potýkají s dluhy. Projdeme si, jak tato služba může pomoci lidem překonat finanční překážky a jak se vyhnout dalším komplikacím v budoucnosti.

Celý článek

Je půjčka pro dlužníky dobrý nápad?

Možná jste slyšeli, že dlužník už nikde nedostane další půjčku. Nebo že pokud má někdo negativní záznam v registru dlužníků, žádná banka ani nebankovní společnost mu nepůjčí. Ale není to tak úplně pravda. Půjčka pro dlužníky totiž existuje - a je poměrně oblíbená.

Celý článek

Půjčka pro dlužníky

Jak opustit spirálu dluhů a úvěrů? Přistát v dluhové spirále může být snadné, ale najít efektivní způsob, jak z ní ven, je mnohem obtížnější. Existují však řešení, jak se zbavit dluhů, avšak to rozhodně nezahrnuje

Celý článek
Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Vše OK.

    80 000 Kč | Jaromír, Praha, let
  • Potřeboval jsem si půjčit na nový telefon. Jelikož se mi půjčku podařilo splatit brzy, nezaplatil jsem moc peněz nad rámec

    5 000 Kč | MIROSLAV T., Polička, 23 let
  • Nebankovní půjčka mi umožnila udělat vnoučatům krásné Vánoce. Rychlé vyřízení a peníze obratem na ruku. Doporučuji

    5 000 Kč | Ilona R. - Ústí nad Labem, 60 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.