Žádost online

Půjčka pro nezaměstnané a dlužníky ihned

Ztráta práce určitě nemusí nutně znamenat konec. Většinou jde jen o to, jak se k takové situaci postavíte, ale hlavně, jestli máte na účtu důležitou finanční rezervu, která vám pomůže překlenout období, než si najdete práci novou. A věřte, že s námi takovou rezervu máte vždy – stačí jen vyplnit online žádost.

Jak to funguje?
O nás

Nebankovní půjčka, na kterou se můžete spolehnout.

Nebankovní půjčka Vás nepřekvapí skrytými poplatky nebo výjimkami. Vyřízení žádosti o půjčku je u nás zdarma. To vše vyřídíte rychle a bezpečně online z pohodlí domova. K vyřízení online žádosti o nebankovní půjčku vám stačí jen doklady, které máte zrovna u sebe.

Chci si půjčit

Půjčka pro nezaměstnané a dlužníky ihned

V případě, že přijdete o své zaměstnání, se můžete velmi rychle dostat do nebezpečné dluhové pasti. Zadlužíte se tak velmi rychle a následně vám většinou nikdo půjčku neposkytne. Jenže na druhou stranu, jak se z takové situace dostat, když zaměstnání nemůžete dlouhodobě najít, nebo naopak potřebujete kapitál, abyste ho mohli vykonávat? Typicky například různá řemesla a podobně. My vám v takovém případě podáme pomocnou ruku, stačí vyplnit online žádost o půjčku a můžete mít na účtu ještě dnes nejlevnější půjčku pro nezaměstnané.

 

Naše nejlevnější půjčka pro nezaměstnané vám pomůže v období, kdy nemáte práci, zaplatit ty nejdůležitější položky, například nájemné, poplatky za energii a podobně. Samozřejmě se může stát i zdrojem výživy celé rodiny. Půjčit si můžete jednoduše až 100 000 Kč, takže rezerva je vskutku velká, navíc vám odložíme splátky klidně o 4 měsíce, jestliže nebudete mít z čeho splácet. Vše si můžete rozložit do období až 84 měsíců, takže se nevystavujete téměř žádnému většímu riziku.

 

Nemusíte tak čekat, až se z vás stanou dlužníci, kteří nedokáží splácet své dluhy. Naopak můžete využít naší férové nabídky. V případě, že si opět najdete práci, můžete celou částku bez sankcí splatit, nebo si například navýšit splátky, to je samozřejmě jen na vás. Jsme férovým poskytovatelem nebankovních půjček, který si zakládá na klientském přístupu, protože víme, jak je takový servis důležitý z hlediska dlouhodobého podnikání. Ostatně i to je důvod, proč si u nás klienti rádi opakovaně půjčují peníze.

 

Dříve bývaly půjčky pro nezaměstnané velmi nedostupné, a to zejména kvůli riziku pro věřitele. To samozřejmě stěžovalo celou situaci, kdy lidé přišli o zaměstnání, rázem totiž neměli kde získat peníze. Dnes je situace příznivější, i když stále jsou půjčky pro nezaměstnané a zadlužené doménou spíše nebankovních poskytovatelů půjček, konzervativní banky se tomuto trhu vyhýbají. Na druhou stranu to nemusí být vůbec špatně, protože právě konkurence těchto společností tlačí ceny a poplatky za takové půjčky velmi nízko.

 

Dnes už tedy není těžké získat jako nezaměstnaný a zadlužený člověk půjčku. Nevadí ani exekuce. Všechno si dokážete zařídit během pouhých 5 minut z pohodlí svého domova a peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes. Doba se opravdu výrazně změnila ve prospěch všech klientů, kteří žádají o půjčky. Je to jedině dobře, protože právě díky takovému přístupu je velká pravděpodobnost, že ztráta zaměstnání nebude mít tak katastrofální dopad na rodiny.

 

Během svého života přijde o práci nebo ho změní až 80 % všech zaměstnanců. Nejhorší je situace v předdůchodovém věku, kdy je v případě ztráty zaměstnání těžké najít si další práci. Naštěstí naše půjčky jsou tak výhodné a levné, že je zvládnete bezproblémově splatit i z malého důchodu. Nejnižší splátka může být pouhých 198 Kč měsíčně, a to je naprosto zanedbatelná částka pro jakýkoli rozpočet. Nedostávejte se tak zbytečně do existenčních problémů.

Kolik si chcete půjčit? Chtěl/a bych si půjčit:
1,000 Kč
200,000 Kč
Celková částka:

Jak si půjčit?

Rychlá půjčka Online

Získejte své peníze pohodlnou cestou za 15 minut!

Odešlete žádost o půjčku prostřednictvím formuláře na této stránce. Poté, co projde Vaše půjčka schválením, můžete mít peníze už za 15 minut.

Mám zájem o rychlou půjčku
Reference
  • Dostala jsem se do finanční krize a nutně potřebovala půjčit. Všude přede mnou zavírali dveře. Až jediná půjčka na ruku www.DSCredit.cz mi peníze nabídla bez čekání a vytrhla mi tak trn z paty

    2 000 Kč | ROMANA B. PŘELOUČ, 42 let
  • Nevyšel mi důchod a já neměla pomalu z čeho žít. Moc děkuji www.DSCredit.cz za rychlé vyřízení mé žádosti. Půjčka na ruku mi v těžkých chvílích moc pomohla a já mohu jejich jednání jen doporučit!

    1 000 Kč | LADISLAVA - Žamberk, 69 let
  • Díky vám mi nepoteče do baráku, moc děkuji!

    100 000 Kč | JINDŘICH L. - Brno, 45 let
100 000 půjčky až do 100 000 Kč
0 Žádné poplatky za vyřízení

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.